Polska

Globe Trade Centre S.A.

ul. 17 Stycznia 45A
02-146 Warszawa
T +48 22 16 60 700
www.gtc.com.pl

Piotr Kroenke

Dyrektor Generalny Polska

PUBLIC RELATIONS

Weronika Ukleja

T: +48 601 278 855
weronika.ukleja@hkstrategies.com

RELACJE INWESTORSKIE

Małgorzata Czaplicka

Dyrektor ds. Relacji Inwestorskich
T: +48 (22) 16 60 700
F: +48 (22) 16 60 705
ir@gtc.com.pl

DZIAŁ NOWYCH INWESTYCJI

Marek Wachowski

Dyrektor ds. Rozwoju
T: +48 (22) 16 60 700
mwachowski@gtc.com.pl

POWIERZCHNIE BIUROWE

Justina Ivan

Dyrektor ds. Najmu Powierzchni Biurowch
T.: +48 (22) 16 60 700
M: +48 664 783 676
jivan@gtc.com.pl

Grzegorz Boczek

Menedżer ds. Kluczowych Klientów
T.: +48 (22) 16 60 700
M: +48 728 321 858
gboczek@gtc.com.pl

Cezary Błaszczyk

Menedżer ds. Najmu Powierzchni Biurowch
T: +48 (22) 16 60 766
M: +48 664 957 240
cblaszczyk@gtc.com.pl

Alicja Sroka

Menedżer ds. Najmu Powierzchni Biurowch (Katowice i Kraków)
T: +48 (12) 62 24 522
M: +48 728 321 664
asroka@gtc.com.pl

Małgorzata Czajka

Menedżer ds. Najmu
T: +48 (12) 62 24 522
M: +48 664 983 349
mczajka@gtc.com.pl

POWIERZCHNIE HANDLOWE

Szymon Mińczuk

Head of Retail Leasing
T: +48 (22) 16 60 700
sminczuk@gtc.com.pl

Justyna Markiewicz

Dyrektor ds. Najmu Powierzchni Handlowych
T: +48 (22) 16 60 700
jmarkiewicz@gtc.com.pl

Bułgaria

GTC Bulgaria

Sopharma Business Towers
Building B, floor 7
5 Lachezar Stanchev Street
1756 Sofia
T +359 2 962 75 44
T +359 2 962 75 34
www.gtc.bg

Danny Bercovich

Dyrektor Generalny Bułgaria

Chorwacja

GTC Croatia

Avenija Dubrovnik 16
10000 Zagrzeb
T +385 1 66 59 400
www.avenuemall.hr

Arn Willems

Dyrektor Generalny Chorwacja

Czechy

GTC Czech Republic

Terronská 49
Praha 6, 160 00
T +420 602 282 852
www.gtc.com.pl

Otakar Langer

Rumunia

GTC Romania

City Gate Building, North Tower
3-5 Piata Presei Libere, Ground Floor, Entrance B
Sector 1, 013702, Bucharest
T +40 372 168 101
www.gtcromania.ro

Bogdan Jigman

Dyrektor Generalny Rumunia

Serbia

GTC Serbia

Milutina Milankovica 9ž
New Belgrade
T +381 11 313 07 51
www.gtcserbia.com

Pedja Petronijević

Dyrektor Generalny Serbia

Węgry

GTC Hungary

Váci Út 81
H-1139 Budapeszt
t +36 1 412 36 80
www.gtc.hu

Robert Snow

Dyrektor Generalny Węgry

Globe Trade Centre S.A.

ul. 17 Stycznia 45A 02-146 Warszawa +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania GTC Annual Report Logo GTC

© 2017 Globe Trade Centre made by Esencja Studio