Polska

Globe Trade Centre S.A.

ul. 17 Stycznia 45A
02-146 Warszawa
T +48 22 16 60 700
www.gtc.com.pl

Piotr Kroenke

Dyrektor Generalny Polska

PUBLIC RELATIONS

Weronika Ukleja

T: +48 601 278 855
weronika.ukleja@hkstrategies.com

RELACJE INWESTORSKIE

Małgorzata Czaplicka

Dyrektor ds. Relacji Inwestorskich
T: +48 (22) 16 60 700
F: +48 (22) 16 60 705
ir@gtc.com.pl

DZIAŁ NOWYCH INWESTYCJI

Marek Wachowski

Dyrektor ds. Rozwoju
T: +48 (22) 16 60 700
mwachowski@gtc.com.pl

NAJEM POWIERZCHNI KOMERCYJNYCH

Justina Ivan

Dyrektor ds. Najmu Powierzchni Komercyjnych
T.: +48 (22) 16 60 700
M: +48 664 783 676
jivan@gtc.com.pl

Powierzchnie biurowe

Grzegorz Boczek

Dyrektor Działu ds. Najmu Powierzchni Biurowych
T.: +48 (22) 16 60 700
M: +48 728 321 858
gboczek@gtc.com.pl

Cezary Błaszczyk

Menedżer ds. Najmu Powierzchni Biurowych
T: +48 (22) 16 60 766
M: +48 664 957 240
cblaszczyk@gtc.com.pl

Alicja Sroka

Menedżer ds. Najmu Powierzchni Biurowych (Katowice i Kraków)
T: +48 (12) 62 24 522
M: +48 728 321 664
asroka@gtc.com.pl

Małgorzata Czajka

Menedżer ds. Najmu Powierzchni Dodatkowych
T: +48 (12) 62 24 522
M: +48 664 983 349
mczajka@gtc.com.pl

Powierzchnie handlowe

Jarosław Tutaj

Dyrektor Działu ds. Najmu Powierzchni Hadlowych
T: +48 (22) 16 60 775
M: +48 735 206 414
jtutaj@gtc.com.pl

Agata Witkowska

Menedżer ds. Rozwoju
T: +48 (22) 16 60 771
M: +48 735 206 411
awitkowska@gtc.com.pl

Justyna Markiewicz

Dyrektor ds. Najmu Powierzchni Handlowych
T: +48 (22) 16 60 700
jmarkiewicz@gtc.com.pl

Katarzyna Żuchowska

Menedżer ds. Najmu Powierzchni Handlowych
T: +48 (22) 16 60 772
M: +48 735 206 419
kzuchowska@gtc.com.pl

Bułgaria

GTC Bulgaria

Sopharma Business Towers
Building B, floor 7
5 Lachezar Stanchev Street
1756 Sofia
T +359 2 962 75 44
T +359 2 962 75 34
www.gtc.bg

Danny Bercovich

Dyrektor Generalny Bułgaria

Chorwacja

GTC Croatia

Avenija Dubrovnik 16/IV
10020 Zagrzeb
T +385 1 66 59 400
www.avenuemall.hr

Arn Willems

Dyrektor Generalny Chorwacja

Czechy

GTC Czech Republic

Terronská 49
Praha 6, 160 00
T +420 602 282 852
www.gtc.com.pl

Otakar Langer

Rumunia

GTC Romania

City Gate Building, North Tower
3-5 Piata Presei Libere, Ground Floor, Entrance B
Sector 1, 013702, Bucharest
T +40 372 168 101
www.gtcromania.ro

Bogdan Jigman

Dyrektor Generalny Rumunia

Serbia

GTC Serbia

Milutina Milankovica 9đ
11070 New Belgrade
T +381 11 313 07 51
www.gtcserbia.com

Pedja Petronijević

Dyrektor Generalny Serbia

Węgry

GTC Hungary

Váci Út 81
H-1139 Budapeszt
T +36 1 412 36 80
www.gtc.hu

Robert Snow

Dyrektor Generalny Węgry

Globe Trade Centre S.A.

ul. 17 Stycznia 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania GTC 2017 Annual Report Logo GTC

© 2018 Globe Trade Centre made by Esencja Studio