2016

Budynek biurowy GTC House (Serbia)  otrzymuje certyfikat ekologiczny LEED GOLD w kategorii LEED for Existing Buildings

Budynek biurowy White House (Węgry)  zwyciężył w konkursie CIJ Hungary 2016 Award w kategorii “Kampania Roku”

Galeria Jurajska wyróżniona w PRCH Awards w kategorii „Kampania CSR Roku”

2015

Centrum handlowe Galeria Północna otrzymuje precertyfikat ekologiczny LEED Gold w LEED Gold w kategorii “Core and Shell Developmnet”

GP Pre-Certification GOLD1

2014

Centrum handlowe Galeria Wilanów otrzymuje precertyfikat ekologiczny LEED Gold w kategorii Building Design and Construction

Budynek biurowy City Gate South Tower otrzymuje certyfikat ekologiczny LEED Silver w kategorii LEED for Existing Buildings:
Operations and Maintenance

2013

Budynek biurowy City Gate North Tower otrzymuje certyfikat ekologiczny LEED Gold w kategorii LEED for Existing Buildings: Operations and Maintenance

2012

GTC zwycięża w globalnym badaniu Euromoney Real Estate Survey

GTC została uznana za najlepszego dewelopera w Rumunii i Serbii (w tych dwóch krajach znajduje się obecnie około 23% z wszystkich generujących przychody nieruchomości Spółki). Zwyciężyła również w kategorii Best Mixed Developer w Polsce, która pozostaje dla firmy kluczowym rynkiem, na którym znajduje się aktualnie około 46% z wszystkich ukończonych projektów.

Budynki biurowe Corius, Platinium Business Park V oraz Galleria Burgas otrzymały prestiżowy certyfikat ekologiczny LEED Gold w kategorii “Core and Shell”

LEED_Corius

2011

Wyróżnienie w kategorii: nieruchomości i infrastruktura w konkursie Mistrzowie Biznesu organizowanym przez magazyn “Businessman.pl”.

University Business Park i Centrum Biurowe Francuska wyróżnione w konkursie Budowa Roku 2010 w kategorii: obiekty użyteczności publicznej.

Konkurs “Budowa Roku” organizowany jest przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa. Jego celem jest wyłonienie obiektów budowlanych, wyróżniających się jakością zrealizowanych robót, ich organizacją i terminowością, zastosowanymi rozwiązaniami technologicznymi oraz wpływem na gospodarkę regionu.

BUDOWA ROKU wersja 1 SX

Wyróżnienie certyfikatem w kategorii Perły Duże i uzyskała tytuł Perła Polskiej Gospodarki organizowanym przez miesięcznik “Polish Market” i Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk

City Gate oraz Ana Tower,w Bukareszcie i Galleria Burgas w Bułgarii zostały nagrodzone w konkursie CEE Green Building Awards w kategorii “Certyfikacja LEED w toku”

Galeria Stara Zagora zajęła drugie miejsce w kategorii budynków komercyjnych w konkursie “Budynek Roku” w Bułgarii.

2010

Nagroda dla Dewelopera Roku 2010 (CEE Real Estate Quality Awards).

CEEQUA 2010 SX

Nagroda dla Dewelopera Roku 2010 w Europie Południowo-Wschodniej (SEE Real Estate Quality Awards).

Nagroda dla Biurowego Dewelopera Dekady przyznawana przez branżowy magazyn “Eurobuild” (Eurobuild CEE Awards).

Eurobuild CEE Awards przyznawane sąprzez jury, składające się z 39 niezależnychekspertów – agentów i konsultantówds. nieruchomości, prawników,finansistów oraz inżynierów.

Kopia STAUTETKA ECE wersja 1 SX

Galerie Harfa w Pradze wyróżniona tytułem Best Shopping Center Development 2010 w konkursie CEE Construction & Investment Journal Awards.

Projekt Zelené Město (Zielone Miasto) w Pradze zwyciężył w kategorii: Best Residential Development 2010 w konkursie CEE Construction & Investment Journal Awards.

Projekt Zelené Město (Zielone Miasto) w Pradze zostało nagrodzone w konkursie Best of Realty.

Konkurs Best of Realty organizowany jest od 1999 roku. Wyróżniane są w nim dokonania architektów, deweloperów oraz firm wykonawczych i doradczych w branży nieruchomości w Czechach.

GTC Hungary zdobyła nagrodę dla Dewelopera Roku 2010 przyznawaną przez “Construction & Investment Journal”.

Nagroda CEE CIJ Personality of the Year Award dla Roberta Snowa, Dyrektora Generalnego GTC Węgry.

Nagroda dla Najlepszego Dewelopera w Europie Środkowo-Wschodniej (Best Developer in Central & Eastern Europe), jak również Najlepszego Dewelopera w Polsce w rankingu “Euromoney”.

Wysoka pozycja GTC w rankingu “Newsweeka”, grupującym 100 najwartościowszych firm w Polsce. Wyróżnienie dla najlepiej zarządzanej firmy z sektora nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej.

2009

Nagroda dla Dewelopera Roku 2009 oraz Najlepszego Developera Powierzchni Biurowych Roku 2009 w konkursie CEEQA (Real Estate Quality Awards).

CEEQA 2009 SX

Biurowiec City Gate w Bukareszcie uznany zarówno za najlepszą inwestycję biurową roku 2009 (CEE Real Estate Office Development of the Year), jak i najlepszy budynek powstały w tym rejonie Europy (CEE Real Estate Building of the Year).

Nagroda “Construction & Investment Journal” dla Najlepszego Centrum Handlowego 2009 roku dla Galerii Jurajskiej.

Nagroda dla Dewelopera Roku 2009 w Europie Południowo-Wschodniej (SEE Real Estate Quality Awards).

Nagrody przyznawane przez portal Europaproperty.com to ważne wyróżnienie branżowe. W konkursie pod uwagę brane są firmy, projekty i osoby mające największy wkład w rozwój rynku nieruchomości w regionie.

Eli Alroy wyróżniony prestiżową nagrodą CEEQA Lifetime Achievement Award za wkład w rozwój branży deweloperskiej w Europie Środkowo-Wschodniej.

2008

Osiedle Konstancja otrzymało nagrodę “Kryształowe Apartamenty” w kategorii: najbardziej luksusowe inwestycje mieszkaniowe na Mazowszu.

Crystal Apartments 2008

Osiedle Konstancja otrzymało prestiżową nagrodę CEE Real Estate Quality Awards dla najlepszego projektu mieszkaniowego.

Nagroda dla Najlepszego Dewelopera Nowej Europy oraz Najlepszego Dewelopera Powierzchni Biurowych w rankingu “Euromoney”.

Wyróżnienie dla Firmy o Najlepszej Reputacji w rankingu PremiumBrand.

Rankingi PremiumBrand budowane są w oparciu o badania konsumenckie. Reputacja marek i firm oceniana jest w pięciu wymiarach: referencji, atmosfery medialnej, firmy jako pracodawcy i partnera biznesowego oraz zaangażowania społecznego.

2007

Diament Forbesa dla najcenniejszej firmy w kategorii duże przedsiębiorstwa.

Prestiżowy ranking jednego z najbardziej opiniotwórczych pism na świecie. Do rankingu trafiają przedsiębiorstwa, których wartość zwiększyła się najszybciej od chwili rynkowego debiutu.

Nagroda dla Dewelopera Roku 2007 (CEE Real Estate Quality Awards).

nagroda

Nagroda magazynu “Newsweek” dla najbardziej wartościowej firmy deweloperskiej na polskim rynku.

Eli Alroy, Przewodniczący Rady Nadzorczej GTC, wyróżniony tytułem CEE Real Estate Industry Professional (CEE Real Estate Quality Awards).

2006

Statuetka Byki i Niedźwiedzie dla najlepszej inwestycji w spółkę giełdową z indeksu WIG20.

Nagrody przyznawane przez Gazetę Giełdy ‘Parkiet’ spółkom, instytucjom i osobom, które najbardziej wyróżniły się na rynku kapitałowym.

 

2005

Nagroda dla Najlepszego Centrum Handlowego 2005 roku dla Galerii Kazimierz.

Nagrody przyznawane przez branżowy magazyn “Construction & Investment Journal”.

2004

Nagroda dla Dewelopera Roku 2004 w Europie Środkowo-Wschodniej w konkursie CEE Real Estate Quality Awards.

Jedno z najważniejszych wyróżnień branżowych w Europie, przyznawane przez CEE Insight Forum firmom, projektom i osobom mającym największy wkład w rozwój rynku nieruchomości w regionie.

Globe Trade Centre S.A.

ul. 17 Stycznia 45A 02-146 Warszawa +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania GTC Annual Report Logo GTC

© 2017 Globe Trade Centre made by Esencja Studio