Kolejne marki dołączają do portfolio najemców Galerii Północnej. Tym razem ucieszą się miłośnicy kawy, którzy po kubek „małej czarnej” będą mogli udać się do nowego lokalu Starbucks. Kawiarnia wynajmie 173 mkw powierzchni. Będzie miała dodatkowe wejście wprost z ulicy, co ułatwi skorzystanie z oferty lokalu śpieszącym do pracy Białołęczanom. Do dyspozycji gości będzie także letni ogródek.

 Pierwszy Starbucks na Tarchominie

Starbucks to już czwarta po KFC, Pizza Hut i Burger King marka zarządzana przez AmRest, która pojawi się w powstającym na Tarchominie centrum handlowym. Koncern założony w 1971 w Seattle posiada dziś około 25 tys. kawiarni w 72 krajach. Pierwszy lokal w Polsce został uruchomiony w kwietniu 2009 roku w Warszawie. Dziś jest ich ponad 50. Kawiarnia w Galerii Północnej będzie pierwszą w tej części stolicy.

W kawiarniach Starbucks mieszkańcy Zachodniej Białołęki znajdą szeroki wybór popularnych napojów kawowych na bazie espresso, takich jak Caffè Latte, Caffè Mocha czy Cappuccino oraz specjalnych sezonowych propozycji przygotowywanych przez baristów. Klienci Starbucks mogą wybierać spośród kilkunastu rodzajów najwyższej jakości kaw ziarnistych 100% arabica o różnym profilu palenia (kawy lekko, średnio i mocno palone), pochodzących z Ameryki Łacińskiej, Afryki oraz regionu Azji i Pacyfiku.
Menu Starbucks obejmuje również napoje nie zawierające kawy, szereg wypieków i ciastek, a także przekąsek przygotowanych specjalnie na śniadanie, lunch czy deser. Są wśród nich kanapki, wrapy, quiche, sałatki, bajgle, ciasta, muffiny oraz inne smakołyki.

GTC – inwestora obiektu –  w transakcji najmu reprezentowali eksperci firmy doradczej JLL. Agnieszka Olszewska, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych w JLL, podkreśla, że Starbucks to jedna z najpopularniejszych sieci kawiarni w Polsce: Znana marka dołączy do grona najemców Galerii Północnej, urozmaicając w ten sposób ofertę gastronomiczną obiektu. Lokale Starbucks to bardzo dobre miejsce zarówno na dłuższe spotkania, jak i na szybką kawę w przerwie pomiędzy zakupami.

Szymon Mińczuk, Head of Retail Leasing Poland, GTC docenia wysoką jakość oferowanych przez nowego najemcę usług:

 – Staramy się tak kompletować najemców galerii, aby nie tylko dać naszym klientom dostęp do najbardziej pożądanych usług, ale zapewnić im także szeroki wybór i różnorodność oferty. W Starbucks znajdą wyselekcjonowane gatunki kaw, najwyższej jakości. Dodatkowo, marka dużo uwagi poświęca obsłudze klienta, gwarantując świetną atmosferę i miło spędzony czas.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio