Galeria Północna rozszerza ofertę z segmentu premium i przyciąga na północ Warszawy kolejne luksusowe marki. Do najemców pierwszego wielkopowierzchniowego centrum handlowego na Białołęce dołączyła sieć Jubilera Gwiazd – M&M GOLD, specjalizująca się w wyjątkowej, artystycznej biżuterii brylantowej. Od września na modne klientki czeka także pierwszy w Polsce butik Saffiano, oferujący torebki renomowanych światowych producentów takich jak Michael Kors, Furla czy Versace Jeans.

 

Od momentu otwarcia Galeria Północna cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Pierwsze od ponad dekady nowoczesne centrum handlowe stolicy wniosło w północno-wschodnie rejony Warszawy niedostępną do tej pory ofertę handlową i rozrywkową. Potencjał mało wyeksploatowanej lokalizacji zamieszkanej przez ludzi młodych i aktywnych, w połączeniu z nowoczesnymi wnętrzami galerii i bogatym zapleczem rekreacyjnym dostępnym dla klientów został wysoko oceniony także przez najemców. W najbliższych tygodniach ofertę Galerii Północnej uzupełnią dwie nowe marki z segmentu premium. Luksusowy salon z biżuterią Jubilera Gwiazd – M&M GOLD i butik Saffiano to propozycja dla klientów ceniących niebanalny design, najwyższą jakość oraz prestiż luksusowych marek – mówi Katarzyna Żuchowska, Retail Leasing Manager firmy GTC.

M&M GOLD Jubiler Gwiazd to marka sygnująca salony z elegancką, artystyczną biżuterią wykonywaną w krótkich limitowanych seriach przez utalentowanych jubilerów-artystów. Oferta firmy jest odpowiedzią na potrzeby klientów szukających ponadczasowego piękna oraz luksusu szlachetnych kamieni. Sieć specjalizuje się w produkcji biżuterii z brylantami, każdy wyrób posiada certyfikat jakości wydany przez Międzynarodowego Eksperta Diamentów. M&M GOLD jest bezpośrednim importerem brylantów na polski rynek. Eksperci marki posiadają certyfikaty HRD, najbardziej renomowanego Instytutu Gemmologicznego w Europie. Biżuteria M&M GOLD jest wykonywana z dbałością o każdy szczegół oraz dopracowana, by zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Salon Jubilera Gwiazd oferuje wyłącznie biżuterię z brylantami. W ofercie można znaleźć unikatową biżuterię wykonaną ręcznie w platynie, ogromny wybór pierścionków zaręczynowych oraz pojedyncze obiekty oryginalnej starej biżuterii z okresu ART DECO. Salon w Galerii Północnej będzie trzecim salonem M&M GOLD w stolicy i pierwszym na północy Warszawy. Otwarcie zaplanowane jest na listopad.

Drugi z luksusowych najemców Galerii Północnej szczególnie ucieszy kobiety. Jeszcze we wrześniu na handlowej mapie obiektu pojawi się pierwszy w Polsce salon Saffiano. Elegancki butik powstanie z myślą o modnych, nowoczesnych kobietach śledzących światowe trendy w modzie i szukających luksusowych torebek, które idealnie uzupełnią każdą stylizację. Saffiano to także propozycja dla panów szukających idealnego kobiecego prezentu. W ofercie firmy znajdują się torebki renomowanych projektantów takich jak Furla czy Versace Jeans oraz przede wszystkim szeroki wybór torebek marki Michael Kors, tak uwielbianych przez modne Polki. W dniu otwarcia na klientki czekają liczne niespodzianki i atrakcyjne rabaty. Pierwszy w Polsce salon Saffiano zlokalizowany zostanie na parterze Galerii Północnej i będzie jednym z największych torebkowych butików w Warszawie.

 

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio