• Firma Concentrix początkowo wynajmie 11.500 m kw. GLA powierzchni biurowej w budynku GTC Advance Business Center I, z możliwością powiększenia biura o 2.900 m kw
  • Advance Business Center I jest pierwszym etapem budowy nowoczesnego biurowca klasy A, realizowanego przez GTC w Sofii (Bułgaria), a jego otwarcie zaplanowane jest na I kwartał 2019 r.
  • Całkowita powierzchnia najmu budynku wynosi 15.600 m kw.

Concentrix, międzynarodowy lider globalnych usług biznesowych (spółka zależna od SYNNEX Corporation), podpisał wstępną umowę najmu z GTC Bułgaria na 11.500 m kw. GLA powierzchni biurowej, taras o powierzchni 225 m kw. i 220 miejsc parkingowych w Advance Business Center I. GTC i Concentrix zawarły umowę z klauzulą umożliwiającą powiększenie biura o dodatkowe 2.900 m kw. GLA. Advance Business Center I jest obecnie w trakcie budowy, a zakończenie prac zaplanowane jest na I kwartał 2019 r.

„To dla nas ogromna radość, że Concentrix dołącza do grona naszych klientów i nie możemy doczekać się współpracy z tak doświadczoną firmą. Można śmiało powiedzieć, że nowa przsterzeń pracy zapewni wymagającym pracownikom Concentrix najlepszą jakość i komfort. Advance Business Center będzie najwyższym budynkiem biurowym w uznanej lokalizacji biznesowej o doskonałej dostępności komunikacyjnej. Dodatkowo projekt otrzymał już wstępny certyfikat LEED GOLD” – komentuje Daniel Bercovich, Prezes GTC Bułgaria.

Advance Business Center I znajduje się obok stacji metra, zapewniając szybki dostęp do obwodnicy i Alexander Malinov Blvd, gdzie wiele firm zakłada swoje główne siedziby w Sofii.

Advance Business Center dostarczy 9 pięter biurowych o powierzchni 15.600 m kw. GLA i 3 kondygnacje podziemne z 270 miejscami parkingowymi. Dodatkowe 7 miejsc parkingowych będzie dostępnych na parkingu naziemnym. Biurowiec udostępni elegancką recepcję z nowoczesnym lobby, a także restaurację i stołówkę z miejscami do siedzenia na zewnątrz, skąd rozpościera się widok na tereny zielone.

Przewidywany termin ukończenia pierwszego etapu budowy to I kwartał 2019 r. Druga faza projektu, Advance Business Center II, zaoferuje 17.500 m kw. dodatkowej powierzchni biurowej, a planowany termin ukończenia to IV kwartał 2019 r.

Advance Business Center Sofia (4) - Kopia

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio