Corius to trzeci budynek w kompleksie Okęcie Business Park, dysponujący 8.840 mkw. powierzchni biurowej klasy A na siedmiu kondygnacjach (powierzchnia typowego piętra wynosi 1.434 mkw.) Do dyspozycji najemców jest 205 miejsc na parkingu podziemnym oraz dodatkowe naziemne stanowiska postojowe dla gości, kurierów i taksówek.

Biura Służby Granicznej w budynku Corius zajmą powierzchnię 700 mkw. Najemca wprowadzi się do budynku w lipcu.

„Położenie budynku Corius w bezpośrednim sąsiedztwie kluczowego punktu tranzytowego w Polsce, jakim jest Lotnisko Chopina, sprawia, że jest on doskonałym rozwiązaniem dla Straży Granicznej. Jesteśmy dumni, że tak ważna formacja i instytucja publiczna wybrała biurowiec stworzony przez GTC” – mów Jacek Wachowicz, Członek Zarządu oraz Dyrektor ds. Wynajmu i Sprzedaży w GTC S.A.

Na liście najemców budynku Corius znajdują się również m.in. takie firmy jak Amber Gold, Polskie Porty Lotnicze, EGIS czy A/S Pandora.

Projekt architektoniczny Okęcie Business Park, uwzględniający zarówno naturalne walory otoczenia (staw, tereny zielone), jak i bliskość lotniska, jest dziełem pracowni APA Kuryłowicz & Associates. Inwestycja jest w trakcie procedury uzyskiwania prestiżowego certyfikatu LEED.

Corius jest wyposażony w podniesione podłogi, podwieszane sufity, dźwiękochłonne okna uchylne, pełną klimatyzację, nowoczesny system zarządzania budynkiem i kontroli dostępu oraz profesjonalną ochronę. Charakterystyczną częścią budynku są zielone terasy na najwyższych kondygnacjach.

Położenie Okęcie Business Park w pobliżu ulicy Żwirki i Wigury oraz Alei Krakowskiej zapewnia łatwy dojazd samochodem i komunikacją publiczną. Okoliczna infrastruktura drogowa i kolejowa, łącząca Okęcie z sąsiednimi dzielnicami jest obecnie dodatkowo rozbudowywana. W odległości do 10 minut drogi znajduje się komfortowe zaplecze hotelowe.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio