• Globe Trade Centre (GTC) otwiera w Buzau pierwsze centrum handlowo-rozrywkowe należące do sieci Galleria
  • Inauguracja kolejnych obiektów w Suceava i Piatra Neamt będzie miała miejsce do końca br.

26 września 2008r. (piątek) zostanie otwarte centrum handlowo-rozrywkowe GALLERIA Buzau. Będzie to pierwszy nowoczesny obiekt tego typu powstały w mieście. Galleria Buzau będzie jednocześnie pierwszą inwestycją ukończoną przez GTC w Rumunii w ramach sieci centrów handlowo-rozrywkowych realizowanej przez spółkę w Europie Środkowej i Południowo-Wschodniej.

Galleria Buzau jest położona przy ul. Unirii 301A. Jest to doskonała lokalizacja w centrum miasta, pozwalająca na zagospodarowanie okolicznych terenów pod przyszły miejski park handlowy. Galeria powstała na działce o powierzchni 2,1 ha. Na blisko 14 000 mkw. powierzchni handlowej położonych na dwóch poziomach, swoje sklepy i punkty usługowe otworzy ponad 60 najemców, wśród nich uznane marki międzynarodowe i lokalne. Dodatkową atrakcją centrum będzie sześciosalowe kino jednego z największych europejskich operatorów, a także bogata oferta gastronomiczna. Klienci Galleria Buzau będą mogli również skorzystać z naziemnego parkingu dla ponad 300 pojazdów.

W Galleria Buzau będą dominowały małe i średniej wielkości sklepy, oferujące klientom pełen asortyment odzieży i akcesoriów, obuwia, kosmetyków, a także wyposażenia wnętrz, czy upominków.

Oficjalne otwarcie Galleria Buzau odbędzie się 25 września. Pierwsi klienci zrobią zakupy w nowym centrum już następnego dnia.

Znaczący wzrost siły nabywczej w Rumunii oraz niskie nasycenie rynku nowoczesnymi obiektami handlowymi to najważniejsze czynniki zachęcające do dalszej ekspansji GTC w Rumunii – budowy centrów handlowo-rozrywkowych w miastach liczących ponad 75 000 mieszkańców. Firma posiada już grunty pod realizację sześciu obiektów (galerie w miastach Piatra Neamt i Suceava zostaną oddane do uzytku do końca br.), oraz jest w trakcie poszukiwania kolejnych lokalizacji.

GTC jest obecne w Rumunii od 1999 roku, realizując projekty w trzech sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, powierzchni biurowych oraz centrów handlowych.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio