Firma GTC Serbia tryumfowała w czterech kategoriach podczas dorocznej gali CIJ Awards Serbia & SEE 2018. Deweloper zdobył tytuł Best Overall Commercial Developer oraz nagrody w kategoriach Best Future Development, Best Retail Lease oraz Best Office Deal of the Year.

Trzecia edycja CIJ Awards Serbia & SEE odbyła się 4 grudnia w hotelu Hyatt w Belgradzie, a GTC było jednym z największych zwycięzców tego wieczoru. Deweloper i asset manager zdobył nagrodę w kategorii Best Future Development za inwestycję Green Heart, która składa się z 5 budynków biurowych o powierzchni 46 tys. m kw. GLA, a jej ukończenie zaplanowano na czwarty kwartał 2019 roku. GTC otrzymało także nagrodę w kategorii Best Office Deal of the Year za umowę z Nordeus, twórcą gier mobilnych, który wprowadzi się do inwestycji Green Heart w marcu 2019 r., zajmując w niej 6 tys. m kw. Bardzo nowoczesna i elastyczna koncepcja Green Heart zdołała zaspokoić specyficzne preferencje Nordeus w zakresie aranżacji wnętrz. Umowa została podpisana na 6 lat.

W kategorii powierzchni handlowej GTC otrzymało nagrodę Best Retail Lease w związku z wprowadzeniem Forever 21 do galerii Ada Mall. Forever 21 to międzynarodowa sieć sklepów odzieżowych z siedzibą w Los Angeles, która wybrała Ada Mall na otwarcie swojego pierwszego sklepu w Serbii, wynajmując ponad 1,3 tys. m kw. na 10 lat.  Ada Mall to doskonale zaprojektowany i nowoczesny obiekt handlowy w Belgradzie, który zostanie ukończony wiosną 2019 r. Położona wśród zabudowy mieszkaniowej inwestycja będzie oferować ponad 34 tys. m kw. powierzchni handlowej i rekreacyjnej, zaledwie kilka kroków od plaż nad jeziorem Ada.

Nominacje w tych trzech kategoriach niewątpliwie zapewniły GTC Serbia tytuł Najlepszego Dewelopera Komercyjnego w Europie Południowo-Wschodniej (Best Overall Commercial Developer in SEE).

„Jestem bardzo zadowolony i dumny z wyróżnień, jakie otrzymaliśmy podczas trzeciej edycji CIJ Awards Serbia & SEE. Z wielką przyjemnością odebraliśmy dwie wspaniałe statuetki, które zdobyliśmy dzięki inwestycji Green Heart. Cały zespół z wielką radością przyjął przyznanie nam tytułu Best Overall Commercial Developer. Zdobyta nagroda motywuje nas do kontynuowania prac nad nowym wizerunkiem Belgradu i całej Serbii z jeszcze większym zaangażowaniem”skomentował Pedja Petronijević, prezes GTC Serbia.

GTC Serbia_CIJ Awards_01

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio