• Już w październiku br. w Galerii Jurajskiej zostaną otwarte sklepy wyjątkowych marek odzieżowych
• GTC podpisała umowy najmu z operatorami marek Max Mara, Penny Black, Trussardi oraz z firmą Promod

Już w październiku br. w Galerii Jurajskiej w Częstochowie zostaną otwarte sklepy znanych marek światowej mody. Globe Trade Centre S.A. (GTC) zakończyła negocjacje z operatorami marek Max Mara, Penny Black i Trussardi oraz firmą Promod.

Klienci Galerii Jurajskiej podążający za najnowszymi trendami mody, będą mogli zrobić zakupy w sklepach Max Mara (120 mkw.), PennyBlack (85 mkw.) oraz Trussardi (120 mkw.). W ofercie pierwszego nowoczesnego centrum handlowo-rozrywkowego w Częstochowie znajdzie się również salon sprzedaży Promod (200 mkw.)

Sklepy Max Mara i Penny Black zaoferują markową włoską odzież damską – zarówno elegancką, jak również z subtelną domieszką stylu ulicy.

Z kolei oferta sklepu Trussardi obejmie odzież i dodatki zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wysoka jakość, niepowtarzalny krój i wygoda to najważniejsze cechy marki, która zdobyła uznanie fanów mody na całym świecie.
W codziennej, lecz oryginalnej odzieży dla pań specjalizuje się inny nowy najemca częstochowskiej inwestycji GTC – francuska marka Promod.

We wnętrzach Galerii Jurajskiej rozpoczęły się już prace wykończeniowe, przystosowujące powierzchnię handlową do potrzeb poszczególnych najemców.

Pierwsi klienci odwiedzą Galerię Jurajską w Częstochowie na początku października br.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio