• GTC podpisało umowę na najem przestrzeni ze spółką Empik Media & Fashion
  • Empik i Smyk otworzą swoje salony w Galerii Północnej oraz Galerii Wilanów

Globe Trade Centre S.A. (GTC), jedna z wiodących firm na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Wschodniej i Południowej, podpisała umowę najmu z grupą Empik Media & Fashion, do której należą sieci sklepów Empik i Smyk. Obie sieci otworzą swoje salony w budowanej obecnie Galerii Północnej na Białołęce oraz w Galerii Wilanów, której budowa rozpocznie się wkrótce w Warszawie.

Empik otworzy salon o powierzchni 460 m kw. w Galerii Północnej oraz salon o powierzchni 520 m kw. w Galerii Wilanów. Salon Smyka w Galerii Północnej będzie miał powierzchnię 730 m kw., a salon w Galerii Wilanów 700 m kw. powierzchni.

„Fakt, że tak znaczący gracz zdecydował się na obecność w obu naszych centrach handlowych niezwykle nas cieszy. Jestem przekonany, że w przypadku obu galerii zarówno salon Empik, jak i sklep Smyk będą bardzo atrakcyjne dla klientów. Przykładamy ogromną uwagę do tego, by zapewnić naszym klientom jak najlepszą ofertę handlową, a obecność obu marek należących do grupy Empik Media & Fashion odgrywa w tym kluczową rolę” – powiedziała Justyna Markiewicz, Retail Leasing Director, GTC.

„Równocześnie rozmawiamy z innymi kluczowymi najemcami zainteresowanymi wynajmem powierzchni w obu galeriach” – dodała Justyna Markiewicz.

Doradcą GTC w rozmowach z Empik Media & Fashion była międzynarodowa firma JLL.

O GALERII PÓŁNOCNEJ

Galeria Północna już przyciągnęła wartościowych najemców takich, jak sieć kinowa Cinema City, Grupa LPP, Carrefour, H&M i wielu innych. Zaprojektowana przez renomowane pracownie APA Wojciechowski oraz Tzur Architects, Galeria Północna udostępni najemcom ok. 64 000 m kw. powierzchni, a klientom ok. 2 000 miejsc parkingowych. Odwiedzający będą mieli do dyspozycji zróżnicowane rozwiązania rozrywkowo-wypoczynkowe, takie jak publicznie dostępny dach z ogrodem, alejkami spacerowymi i placem zabaw. By potwierdzić status Galerii Północnej jako jednego z najbardziej zielonych budynków w swojej klasie w Polsce, GTC planuje uzyskanie dla inwestycji certyfikatu LEED na poziomie Gold. Otwarcie Galerii zaplanowane jest na drugi kwartał 2017 roku.

O GALERII WILANÓW

Galeria Wilanów będzie pierwszym centrum handlowym nowej generacji położnym w południowej części Warszawy. Zaprojektowana przez renomowane studia architektoniczne APA Wojciechowski oraz Moshe Tzur Architects galeria planowana jest w taki sposób by zapewnić całkowitą otwartość swoim klientom. Projekt przyjazny dla środowiska dysponuje częścią rozrywkową i placami zabaw. Całkowita powierzchnia najmu wyniesie 61 000 m kw. w tym 250 sklepów i punktów usługowych. Ponadto klienci będą mogli korzystać z 2 200 miejsc parkingowych zlokalizowanych w podziemiu galerii jak na dachu. Galeria Wilanów już przyciągnęła wiele atrakcyjnych najemców takich jak Cinema City, Carrefour, H&M, Grupa LPP i wiele innych. Obecnie inwestor Galerii Wilanów czeka na wydanie pozwolenia na budowę.

level_0_shot_B_v2

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio