• Jedna z wiodących firm doradczych na świecie otworzy biuro w krakowskim biurowcu GTC
• Ernst & Young zajmie w Centrum Biurowym Kazimierz blisko 1 000 mkw. powierzchni biurowej
• Zakończenie budowy Centrum Biurowym Kazimierz planowane jest na II kw. 2009 roku

Globe Trade Centre S.A. podpisała z Ernst & Young umowę najmu powierzchni w Centrum Biurowym Kazimierz w Krakowie. Ernst & Young zajmie w biurowcu 977 mkw. Oddanie budynku do dyspozycji najemców będzie miało miejsce w II kw. br.

Ernst & Young to światowy lider w zakresie audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa biznesowego oraz doradztwa transakcyjnego. Firma zatrudnia na całym świecie ponad 130 000 pracowników. W Polsce jest największą firmą audytorsko-doradczą.

Centrum Biurowe Kazimierz wznoszone jest na działce pomiędzy ulicami Podgórską i Gęsią, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Kazimierz. Budynek będzie posiadał 15 400 mkw. powierzchni najmu.

Biurowiec GTC będzie prawdziwym centrum międzynarodowego biznesu w Krakowie. Jego głównym najemcą jest State Street – wiodący światowy dostawca usług finansowych, wyspecjalizowany w obsłudze inwestorów instytucjonalnych, który zajmie w Centrum Biurowym Kazimierz blisko 12 000 mkw. powierzchni biurowej. Biuro Ernst & Young będzie miało powierzchnię 977 mkw.

W Centrum Biurowym Kazimierz można również wynająć atrakcyjną powierzchnię handlowo-usługową. Na parterze budynku dostępne jest ponad 2 500 mkw. Dogodne położenie tuż obok Galerii Kazimierz oraz dobra komunikacja z resztą miasta sprawia, że jest to miejsce leżące na jednym z najważniejszych handlowych szlaków Krakowa.

Budynek Centrum Biurowego Kazimierz osiągnął już stan surowy, aktualnie trwają prace wykończeniowe w jego wnętrzu. Biurowiec zostanie wyposażone w nowoczesne systemy zarządzania, pełną klimatyzację, sufity dźwiękochłonne, uchylne okna, systemy telekomunikacyjne oraz profesjonalną ochronę.

Centrum Biurowe Kazimierz zostanie oddane do użytku najemców w II kw. 2009 roku.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio