Designerska, kreatywna, przystępna cenowo i zawsze na czasie, słowem jedyna w swoim rodzaju. Uwielbiana przez klientów sieć sklepów z gadżetami Flying Tiger Copenhagen po raz pierwszy pojawi się na północy Warszawy. Swój najnowszy punkt otworzy w Galerii Północnej.

Galeria Północna nie przestaje zaskakiwać. Do grona najemców pierwszego obiektu handlowego na warszawskiej Białołęce co chwilę dołączają nowe marki. Są wśród nich zarówno dobrze znani liderzy rynku, jak i marki, które swoją działalność w Warszawie, a nawet w Polsce, zaczynają właśnie w Galerii Północnej. Teraz portfolio sklepów dostępnych w obiekcie powiększyło się o kolejny popularny brand – Flying Tiger Copenhagen. Sklepy duńskiej sieci to raj dla wielbicieli gadżetów i poszukiwaczy ciekawych upominków. Oferta obejmuje przede wszystkim kreatywne, zaskakujące produkty do domu czy biura oraz gadżety okolicznościowe – urodzinowe czy świąteczne. Każdy element jest dopracowany i urzekający – kolorowe, unikalne produkty, ich oryginalne nazwy, duży wybór i przystępne ceny. Zwykła gumka do ścierania czy spinacze do papieru w sklepie Flying Tiger Copenhagen zyskują nowe, często zaskakujące oblicze. Wiele propozycji to autorskie projekty stworzone przez designerów sieci, zdobywające prestiżowe nagrody w konkursach z obszaru sztuki użytkowej.

W naszych sklepach klienci znajdą produkty, których potrzebują, o których marzą, a nawet takie, o których istnieniu nie mieli pojęcia. W Galerii Północnej pojawi się pełna oferta akcesoriów z zakresu dekoracji wnętrz, a także artykuły ogrodowe, biurowe, kosmetyki, zabawki, specjalne oferty sezonowe, tematyczne i okazjonalne. Wszystkie przedmioty są stylowe, kolorowe, praktyczne, zaskakujące, a dodatkowo utrzymane w skandynawskim stylu i nierzadko zabawne. Połączenie atrakcyjnych, oryginalnych produktów i przystępnych cen, nieprzerwanie stanowi podstawę sukcesów naszej firmy wyjaśnia Igor Kostenyuk, Managing Director spółki Tiger Warsaw.

W Polsce sieć Flying Tiger Copenhagen rozwija się w zawrotnym tempie. Pierwszy sklep powstał w listopadzie 2011 roku w Warszawie. Aktualnie na mapie kraju widnieją już 24 lokale firmy. Galeria Północna będzie pierwszym sklepem, który Flying Tiger Copenhagen otworzy w północnej części Warszawy.

Polscy klienci pokochali Flying Tiger Copenhagen przede wszystkim za kreatywność i szeroki wybór produktów. To obowiązkowy adres dla osób szukających oryginalnego podarunku, ciekawego gadżetu czy nowego elementu wystroju wnętrza. Zróżnicowane asortymentu, liczne oferty promocyjne i okolicznościowe udowadniają, że sprzedaż dobrej jakości produktów nie musi się wiązać z wysoką ceną. Klienci już teraz nie kryją radości z posiadania ulubionego sklepu na wyciągnięcie ręki. Jestem pewna, że Flying Tiger Copenhagen doskonale uzupełni ofertę Galerii Północnej – dodaje Justyna Markiewicz , Retail Leasing Director, GTC.

Sklep Flying Tiger Copenhagen w Galerii Północnej zajmie powierzchnię 170,2 mkw. W transakcji najmu pośredniczyła agencja Cushman&Wakefield.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio