• Galeria Północna podpisała umowę najmu z Martes Sport.

Kolejnym najemcą Galerii Północnej jest sieć salonów sportowych Martes Sport, oferująca klientom odzież, obuwie oraz akcesoria sportowe renomowanych marek. Sklep zajmie powierzchnię ponad 840 metrów kwadratowych. Otwarcie Galerii Północnej, która będzie pierwszym nowoczesnym centrum handlowo-rozrywkowym w północno-wschodniej części Warszawy, nastąpi w pierwszej połowie 2017 roku.

Martes Sport to sieć wielkopowierzchniowych sklepów sportowych proponująca klientom markowe artykuły sportowe. Firma jest dystrybutorem i producentem takich marek jak: Hi-Tec, Arena, Iguana, Magnum, Colmar, Martes, Elbrus, Ice Peak. W sklepach Martes Sport znajdują się ponadto produkty m.in. firm: Nike, Adidas, Reebok, Puma, Salomon, Merrel, Kross, Merida, The North Face, Brugi, Head, Atomic, Rossignol, Uvex, Viking, Spokey, Roxy czy Quicksilver.

Oferta Martes Sport to wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości. Nasi klienci mogę w jednym miejscu kupić odzież sportową i wszelkiego rodzaju akcesoria różnych marek. Dołączenie do grona najemców Galerii Północnej jest dla nas ważnym krokiem w dynamicznym rozwoju naszej sieci sprzedaży w Polsce. Inwestycję GTC już teraz charakteryzuje zróżnicowana oferta handlowa i innowacyjne rozwiązania projektowe. Cieszymy się, że wspólnie z Galerią Północną będziemy kształtować nowy wymiar rynku.” – komentuje Tomasz Barchański, odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie siecią sprzedaży Martes Sport.

Budowa Galerii Północnej rozpoczęła się w lipcu bieżącego roku, zaś jej otwarcie planowane jest na pierwszą połowę 2017 roku. Galeria Północna będzie nowoczesnym centrum handlowo-rozrywkowym, które dzięki zastosowanym rozwiązaniom projektowym znacząco wpłynie na zmianę polskiego rynku handlowego.

„Przyjęta przez Maters Sport koncepcja tematycznej organizacji działów pozwala na łatwe zlokalizowanie artykułów, a przejrzysta eskpozycja produktów jest bardzo przyjazna klientom i oddają klimat sportu. Naszym celem jest zaoferowanie przyszłym klientom Galerii Północnej bogatej, zróżnicowanej oferty oraz stworzenie komfortowej atmosfery, dzięki czemu czas spędzony w Galerii będzie wyjątkowym doświadczeniem.   Podpisane umowy najmu z Martes Sport, producentem i dystrybutorem renomowanych marek sportowych, dowodzi potencjału i atrakcyjności Galerii Północnej. ” komentuje Szymon Mińczuk, Dyrektor ds. Wynajmu Powierzchni Handlowych w GTC.

Martes Sport to kolejny najemca Galerii Północnej, która już przyciągnęła m.in.: sieć kinową Cinema City, hipermarket Carrefour, Empik, Smyk, H&M, Grupę LPP (właściciel takich marek jak Reserved czy Cropp), Wólczankę, Vistulę i W.KRUK, CCC oraz wielu innych.

Galeria Północna jest projektem, który nada zupełnie nową dynamikę warszawskiemu handlowi detalicznemu. Zlokalizowane w północno-wschodniej części stolicy nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe przyciągnie nie tylko mieszkańców Białołęki, ale również klientów z innych dzielnic Warszawy i jej okolic. Współpraca z renomowanymi pracowniami APA Wojciechowski oraz Tzur Architects wyznaczy nowe standardy projektowania i budowania centrów handlowych. Jedną z unikatowych cech Galerii Północnej będzie zagospodarowany zielenią, otwarty dach z trawnikami, alejkami spacerowymi i placem zabaw. Równie innowacyjnym rozwiązaniem jest przeszklenie części dachu, co w połączeniu z przestronnym wnętrzem galerii zapewni dostęp do światła dziennego. Status Galerii Północnej jako jednego z najbardziej zielonych budynków w swojej klasie w Polsce, potwierdza prestiżowy precertyfikat LEED na poziomie GOLD.

Galeria udostępni najemcom ok. 64 tys. m kw. powierzchni, a klientom ok. 2 300 miejsc parkingowych. Jest to obecnie jedna z dwóch, obok Galerii Wilanów, najważniejszych inwestycji GTC w Warszawie. Budowa Galerii Północnej rozpoczęła się w lipcu 2015, a jej otwarcie planowane jest na pierwsza połowę 2017 roku. Za komercjalizację Galerii Północnej odpowiadają firmy Cushman & Wakefield i JLL, za działania marketingowo-reklamowe agencja Communication Unlimited.

 

gtc 2

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio