• Do grona najemców Galerii Północnej dołączyły marki Adidas i Reebok.
  • Nowy salon z ofertą sportową zajmie powierzchnię 420 m kw.

Powstająca na warszawskiej Białołęce Galeria Północna jest już w 60% skomercjalizowana (1). Do grona najemców dołączyły kolejne marki: Adidas i Reebok. Salon z ofertą sportową, który będzie prowadzony przez partnera handlowego Kaja Sport, zajmie powierzchnię 420 m2.

Adidas, lider rynku odzieży i obuwia sportowego, od 10 lat połączony z firmą Reebok, oferuje produkty sportowe dla wszystkich, którzy czynnie uprawiają sport i cenią sobie wysoką jakość produktów. W szerokiej ofercie salonu znajdą się zarówno produkty dla dzieci i dorosłych, jak i produkty do amatorskiego i profesjonalnego uprawiania różnych dyscyplin sportowych jak np. fitness czy crossfit.

Priorytetem naszych działań jest nieustanny rozwój produktów, gdzie główny nacisk kładziemy na innowacyjność i jakość. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas profesjonalne produkty sportowe
w połączeniu z fachową obsługą spełnią wymagania przyszłych klientów Galerii Północnej
” – komentuje Natalia Walczak-Szalek Franchise Manager w Adidas Poland.

Oferta Galerii Północnej jest stale rozwijana o kolejne znane i cenione marki. Przyszli klienci tego nowoczesnego centrum handlowo-rozrywkowego będą mogli skorzystać z oferty m.in. takich brandów jak: Empik, Smyk, H&M, Grupa LPP (właściciel takich marek jak Reserved czy Cropp), Wólczanka, Vistula i W. KRUK, CCC, Martes Sport, Forever 21, hipermarket Carrefour czy sieć kinowa Cinema City.

Zgodnie ze strategią komercjalizacji Galerii Północnej, zapewniamy jej przyszłym klientom szeroką gamę produktów i usług przy jednoczesnym zachowaniu unikalność naszej oferty handlowej. Cieszymy się, że rozpoczynamy współpracę z kolejnymi cenionymi markami. Duobrand firm Adidas i Reebok, doskonale wpisuje się w naszą strategię i pozwoli nam na dalsze wzmocnienie naszej oferty sportowej.” – komentuje Szymon Mińczuk, Retail Leasing Director w GTC.

Komercjalizacja Galerii Północnej idzie w parze z budową, którą rozpoczęto w lipcu ubiegłego roku. Wykonane już zostały: strop na poziomie zero, izolacje ścian zewnętrznych oraz 80% żelbetowej konstrukcji podziemnej. Obecnie trwają prace nad budową konstrukcji nadziemnej i montażem instalacji sanitarnych.

Projekt Galerii Północnej, przygotowany przez APA Wojciechowski oraz Tzur Architects, zakłada aktywne wykorzystanie dachu, który będzie zagospodarowany zielonymi alejkami spacerowymi, ogrodem i placem zabaw. Unikalny projekt centrum handlowego połączonego z półotwartą przestrzenią rekreacyjną oraz zróżnicowana oferta przyciągną nie tylko mieszkańców Białołęki, ale również klientów z innych dzielnic Warszawy i jej okolic. Otwarcie Galerii Północnej nastąpi w pierwszej połowie 2017 roku.

Za jej komercjalizację odpowiadają firmy Cushman & Wakefield i JLL, za działania marketingowo-reklamowe agencja Communication Unlimited.

gal pln

(1) licząc podpisane umowy najmu i listy intencyjne

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio