Carry – polska marka oferująca odzież w stylu casual dla kobiet, mężczyzn i młodzieży oraz Boot Store – dystrybutor szerokiej gamy obuwia dziecięcego to kolejni najemcy Galerii Północnej. W obu  transakcjach wynajmującego reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield. W ostatnim miesiącu sfinalizowano łącznie 10 umów leasingowych. Obiekt skomercjalizowany jest już w 80%. Pierwsze lokale zostały przekazane już w ręce najemców. Swoje lokale odebrały już m.in. Cinema City, Enel – Med i Hamleys.

 Nowa oferta dla najmłodszych

Boot Store Najlepsze buty dla dzieci to sklep z obuwiem dziecięcym dla każdej grupy wiekowej – od niemowląt, przedszkolaków po dzieci w wieku szkolnym. W  jego portfolio znajdziemy asortyment na każdą porę roku – zarówno kozaki, śniegowce czy  kalosze, jak i półbuty, balerinki, sandały czy kapcie. Nie zabraknie także obuwia na specjalne okazje – modeli wizytowych i komunijnych. Salon współpracuje z renomowanymi producentami, jak np. Emel, Superfit, Primigi, Befado, Gaspar, Demar, czy Bajbut.

Casual w przystępnych cenach

Do najemców Galerii Północnej dołączyła także polska marka Carry. Firma działająca na rynku od 2000 roku przyciąga klientów trwałością i wygodą noszenia oferowanych produktów. Asortyment sklepu obejmuje m.in.: odzież damską, męską, młodzieżową, czapki, bieliznę, buty, stroje kąpielowe, kurtki, torebki itd. W Galerii Północnej sklep zajmie dwupoziomowy lokal o powierzchni 1 500 mkw.

Cały czas pracujemy nad najlepszym doborem najemców zgodnie z rodzinnym profilem galerii. Zarówno Boot Store z szeroką ofertą obuwia dziecięcego, jak i lubiana polska marka Carry są tego najlepszymi przykładamimówi Marta Słysz, Starszy doradca w dziale powierzchni handlowych firmy Cushman & Wakefield.

Szymon Mińczuk, Head of Retail Leasing Poland, GTC  podkreśla, że Galeria Północna dużą wagę przykłada do różnorodności oferty:

 – Mieszkańcy Białołęki to w dużej mierze młode rodziny, dlatego dążymy do tego, by w naszej ofercie znalazły się propozycje dla każdej grupy wiekowej – także dzieci. Podobnie podchodzimy do najemców sektora modowego – obok marek z asortymentem idealnym na wielkie wyjście, czy spotkanie biznesowe, zapraszamy do współpracy także dystrybutorów odzieży casualowej czy sportowej. Staramy się, aby w Galerii Północnej można było znaleźć produkty wysokiej jakości i na każdą okazję. Zaspokajające nawet najbardziej wybredne gusta.

 – Zakończyliśmy kolejny etap budowy Galerii Północnej. W tej chwili pierwsze lokale zostały już przekazane najemcom i to oni rozpoczynają prace wykończeniowe. Intensywne działania obserwujemy zwłaszcza w obszarze należącym do Cinema City. Będzie to duże, 11-salowe kino, bardzo zaawansowane technologicznie. Przygotowanie infrastruktury na przyjęcie pierwszych miłośników dużego ekranu musi więc chwilę zająć. Prace wykończeniowe rozpoczęły się także w przychodni Enel-Med i salonie Hamleys, które zajmą odpowiednio 1054 i 1577 mkw.podsumowuje Piotr Myszka, Dyrektor Operacyjny Galerii.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio