Z oferty ekskluzywnych marek w tzw. modelu off-price – czyli nawet do 60% taniej, niż w regularnej sprzedaży – skorzystają klienci  TK Maxx, w Galerii Północnej. Na ponad 2200 mkw znajdą szeroki wybór odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej oraz obuwia, zabawek, akcesoriów i dodatków dla domu. Do najemców centrum dołączył także popularny Orsay.

 

Północna Białołęka była dotychczas białą plamą na modowej mapie Warszawy. Po swoje ulubione marki mieszkańcy tej części stolicy i okolicznych miejscowości nierzadko musieli jechać na drugą stronę Wisły. Powstanie naszego centrum to zmieni – zapowiada Agnieszka Nowak, dyrektor Galerii Północnej. TK Maxx i Orsay – marki, które cieszą się dużą popularnością oraz zapewniają szeroki asortyment – dobrze uzupełniają portfolio naszych najemców. To jednak jeszcze nie koniec naszej modowej ofensywy dodaje.

TK Maxx przyciąga klientów unikatowym modelem biznesowym, zakładającym dostępność najpopularniejszych marek i aktualnych kolekcji w wyjątkowo korzystnej ofercie cenowej. Asortyment salonów uzupełniany jest kilka razy w tygodniu, a przedstawiciele firmy codziennie dokonują zakupu najwyższej jakości produktów z aktualnych kolekcji projektantów na całym świecie. Podejście, w którym nie spotkamy tych samych towarów przy kolejnej wizycie w salonie, eliminuje przewidywalność zakupów, zmieniając wyjście do sklepu w prawdziwą modową ucztę.

Kategoria Fashion nowopowstającego na Tarchominie centrum została uzupełniona także o Orsay  – niemiecką, kobiecą markę odzieżową, znaną polskim klientom od prawie 20 lat. Z 640 punktami w 28 krajach świata Orsay stawia na modne i korzystne cenowo stroje, podkreślające kobiecość i pozwalające na ich indywidualne komponowanie zgodnie z ulubionym stylem.

Galeria Północna to naturalny wybór dla naszej marki. Prężnie rozwijającym się północnym częściom Warszawy brakowało dotychczas obiektu tej klasy. Takiego, który zaspokoi rosnący potencjał handlowy i odpowie na oczekiwania mieszkańców. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta wpisze się w charakter centrum i uzupełni jego portfolio o wyjątkowo kobiecą, a zarazem uniwersalną i zawsze elegancką odzież – podkreśla Barbara Hus, Senior Expansion Manager.

W transakcjach najmu firmie GTC – deweloperowi Galerii Północnej – doradzali eksperci z JLL

Decyzja TK Maxx i Orsay potwierdza, że czołowe marki widzą bardzo duży potencjał w nowo powstającej Galerii Północnej. TK Maxx to znakomita propozycja dla osób zainteresowanych najnowszymi trendami w modzie czy wystroju wnętrz, z kolei Orsay wzbogaci ofertę odzieżową dla kobiet ceniących klasykę, elegancję i wygodę. Galeria Północna odpowiada w ten sposób na potrzeby klientów szukających zróżnicowanej oferty w jednej, unikalnej lokalizacji – dodaje Agnieszka Olszewska, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych, JLL.

W Galerii Północnej swoje salony otworzą m.in.: Forever 21, H&M, Wittchen, marki grupy LPP czy Vistula Group.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio