Obok kompleksowej oferty sklepów i punktów usługowych, Galeria Północna mocno stawia na rozrywkę. Centrum handlowe zaproponuje kilka form spędzania wolnego czasu zarówno dorosłym, jak i najmłodszym klientom. Podczas gdy rodzice będą zajęci zakupami, na dzieci czeka moc atrakcji w Sali Zabaw Fikołki. Nowy najemca zapewni im zabawę na nowoczesnej kilkupoziomowej konstrukcji, ściankach wspinaczkowych a także zorganizuje urodziny oraz warsztaty dla dzieci od 6 m-ca do 11 roku życia.

 

Białołęka jest młodą, zieloną dzielnicą z nowoczesną infrastrukturą mieszkaniową, chętnie wybieraną przez rodziny z dziećmi. Dlatego ta grupa klientów może liczyć na dedykowane atrakcje i udogodnienia. Galeria Północna zadbała, aby wizyta w pierwszym centrum handlowym na Białołęce była przyjemna zarówno dla rodziców, jak i ich pociech. Wśród najemców obiektu znajdzie się popularny sklep z zabawkami Smyk, prawdziwą atrakcją będzie także pierwszy w Polsce salon brytyjskiej sieci Hamleys. O zdrowie mieszkańców zadba przychodnia sieci Enel-Med, która zaoferuje nie tylko zróżnicowany wybór specjalistycznych konsultacji dla dzieci i dorosłych, ale też rozszerzoną ofertą zabiegów z zakresu pediatrii. Także klub Calypso przygotował niespodziankę z myślą o najmłodszych klientach. Gdy rodzice będą korzystali z bogatej oferty zajęć ruchowych i relaksacyjnych, na maluchu czeka specjalny klub z animatorami, którzy czas oczekiwania wypełnią ciekawymi zabawami. Teraz do najemców Galerii Północnej dołączyła także Sala Zabaw Fikołki – miejsce, w którym opiekunowie mogą bezpiecznie zostawić dzieci podczas zakupów albo spędzić z nimi miło czas. To połączenie tradycyjnego małpiego gaju z ogólnorozwojową strefą warsztatową. Atrakcyjny program rozrywkowy, szeroki wybór zajęć edukacyjnych i plastycznych sprawiają, że dzieci w różnym przedziale wiekowym znajdą tutaj coś dla siebie. O bezpieczeństwo maluchów zadba wykwalifikowana i kreatywna kadra animatorów.

Wśród atrakcji, które zaproponujemy małym gościom Galerii Północnej, jest m. in. kilkupoziomowa konstrukcja zabawowa, ścianka wspinaczkowa, boiska do piłki nożnej i koszykówki, basen z piłkami, tor przeszkód i labirynt oraz różnego rodzaju zjeżdżalnie. W salach tematycznych – kulinarnej i eksperymentalnej, zorganizujemy warsztaty rozwojowe oraz zajęcia techniczne i artystyczne dla maluchów. Z myślą o rodzicach stworzyliśmy specjalną strefę obejmującą kawiarnię z dostępem do Wi-Fi. Sala zabaw żyje swoim życiem: w tygodniu do godziny 16 najczęściej odwiedzają nas dzieci, które jeszcze nie poszły do przedszkola oraz grupy szkolne i przedszkolne, w późniejszych godzinach są to starsze dzieci. Weekendy natomiast to czas na rodzinne wyjścia i oczywiście imprezy urodzinowe  – wyjaśnia Bertrand Jasiński, właściciel sieci Sal Zabaw Fikołki.

Galeria Północna zdecydowała się na współpracę z Salą Zabaw Fikołki między innymi dlatego, że dwa pierwsze lokale sieci w Warszawie cieszą się zaufaniem rodziców i popularnością wśród dzieci. Sale odwiedziły znane i lubiane autorki książek dziecięcych – Nela Mała Reporterka, Beata Sadowska i Edyta Jungowska. Przestrzeń do zabaw na Białołęce zajmie około 700 mkw., a całe wyposażenie będzie spełniało najwyższe normy bezpieczeństwa potwierdzone niezbędnymi certyfikatami. Sala Zabaw Fikołki to jednak nie jedyne miejsce na planie Galerii Północnej, stworzone z myślą o najmłodszych gościach.

Jeszcze na etapie planowania inwestycji wiedzieliśmy, czym dokładnie charakteryzuje się grupa docelowa Galerii Północnej. Dużą jej część stanowią rodziny z dziećmi, które na Białołęce szukają nie tylko możliwości załatwienia codziennych sprawunków, ale też sposobu na atrakcyjne spędzenie wolnego czasu ze swoimi pociechami. To właśnie ten czynnik zadecydował o tym, że zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z Salą Zabaw Fikołki. Nowy najemca zapewni dzieciom ciekawy program zajęć, które będą mogły realizować zarówno samodzielnie, jak i wraz z rodzicami mówi Szymon Mińczuk, Head of Retail Leasing Poland, GTC. Sala zabaw to jednak tylko jedna z atrakcji, która przygotowaliśmy z myślą o rodzinach z dziećmi. Na pewno nie mniejszym zainteresowaniem maluchów będzie się cieszył plac zabaw, zlokalizowany na zielonym dachu Galerii Północnej, czy też specjalne zaaranżowana strefa dla dzieci na food courcie. Chcemy także promować ruch i wypoczynek na świeżym powietrzu, dlatego na zewnątrz obiektu od strony ulicy Światowida powstanie skate park. Przestrzeń z rampami będzie dostępna zarówno dla wielbicieli rolek, jak i jazdy na deskorolkach.

W transakcji najmu pośredniczyła agencja JLL.

 

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio