Stylowe dodatki i biżuteria są idealnym uzupełnieniem modnego stroju. Dlatego w Galerii Północnej nie mogło zabraknąć znanych marek, oferujących wysokiej jakości wyroby jubilerskie. W pierwszym obiekcie handlowym na Białołęce swoje lokale otworzą Jubiler Stańczyk, Verona i YES.

Piękna biżuteria jest elementem codziennej stylizacji, dodatkiem do eleganckiego stroju czy pomysłem na niebanalny prezent. W Galerii Północnej klienci mogą liczyć na szeroki wybór punktów z biżuterią w różnym stylu – od casualowych kolekcji, przez pierścionki zaręczynowe z kamieniami szlachetnymi czy obrączki, aż po efektowne ozdoby i dewocjonalia. Naszym celem jest zapewnienie klientom szerokich możliwości wyboru. Dlatego w Galerii Północnej salony młodych, modnych marek jubilerskich uzupełniają punkty renomowanych firm z wieloletnimi tradycjami w produkcji biżuterii. Wśród takiej oferty każdy klient znajdzie podarunek dla siebie i bliskich – powiedziała Justyna Markiewicz, Retail Leasing Director w firmie GTC.

 Do grona najemców Galerii Północnej działających z branży jubilerskiej, obejmującego m.in. Pandorę, Red Rubin, W.Kruk, Swiss czy Blue Diamond, dołączyły trzy nowe marki. Każda z firm wyróżnia się indywidualnym stylem i zróżnicowaną ofertą, która trafi w gust nawet najbardziej wymagających klientów.

Bogata oferta firmy Jubiler Stańczyk obejmuje szeroki wybór biżuterii klasycznej, obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych. Na specjalne życzenie klientów obsługa sklepu chętnie podejmie się także wykonania indywidualnych projektów, oprawy kamieni szlachetnych i pół szlachetnych oraz naprawy czy renowacji biżuterii. Salon w Galerii Północnej o powierzchni 42,6 mkw. będzie pierwszą lokalizacją sieci Jubiler Stańczyk na północy Warszawy i zostanie wykonany zgodnie z nową aranżacją.

Verona to marka łącząca aktualne trendy panujące w modzie z pięknem klasycznej biżuterii. W swojej ofercie posiada wyroby jubilerskie na każdą okazję, szeroki wybór pierścionków zaręczynowych, kamieni szlachetnych, diamentów oraz ponadczasowych rozwiązań idealnych na prezent. Sklep w Galerii Północnej o powierzchni 33,4 mkw. będzie drugim punktem sieci w stolicy i pierwszym, który otworzy na północy Warszawy.

Czysta forma, szlachetny detal i niebanalny kształt to atuty wyróżniające biżuterię marki YES. Rodzima firma od ponad 30 lat kreuje swój jubilerski styl, we współpracy z cenionymi polskimi projektantami tworzy ambitne, odważne i oryginalne produkty. YES jest także współautorem Programu Stypendialnego, w ramach którego wspólnie z Fundacją Made In Art wspiera młode talenty. Salon YES w Galerii Północnej zajmie powierzchnię 50 mkw.

We wszystkich transakcjach najmu pośredniczyła agencja JLL.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio