•    H&M wynajął powierzchnię handlową w Galerii Burgas
•    Galleria Burgas zostanie otwarta wiosną 2012 roku

GTC Bułgaria – spółka zależna Globe Trade Centre S.A. (GTC),  współwłaściciel i zarządca Galerii Burgas – zawarła znaczącą umowę najmu z marką H&M.

Renomowana szwedzka marka odzieżowa H&M otworzy w Galerii Burgas swój pierwszy sklep w południowej części Bułgarii. Zgodnie z postanowieniami umowy, wielkość powierzchni najmu nie może być ujawniona.

Galleria Burgas będzie dysponowała 35 000 mkw. powierzchni handlowej netto oraz 1 200 miejscami parkingowymi. Centrum zostanie otwarte wiosną 2012 roku. Będzie to pierwszy nowoczesny obiekt tego typu w południowo-wschodniej części Bułgarii, jak również pierwszy w kraju obiekt handlowy z certyfikatem LEED. Podobnie jak pozostałe inwestycje handlowe GTC w tym regionie Europy, projekt ma szansę wprowadzić na lokalny rynek zupełnie nowy model handlu i rozrywki. Bułgaria pozostaje krajem o najmniejszym nasyceniu nowoczesnymi powierzchniami handlowymi w Unii Europejskiej.

Poza H&M, w gronie najemców Galerii Burgas znajdują się też inne znane marki. W ciągu ostatnich miesięcy, GTC podpisała umowy m.in. z Grupą Inditex (Zara i Bershka), Cinema City (dziesięciosalowy multiplex), supermarketem Carrefour, klubem Pure Fitness oraz markami Subway, Deichmann i Seven Hill.

Położone na wybrzeżu Morza Czarnego Burgas to czwarte pod względem wielkości miasto w Bułgarii (ponad 215 000 mieszkańców). Jest ważnym ośrodkiem przemysłowym, kulturalnym i turystycznym, który co roku odwiedza ponad milion turystów.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio