GTC przedłużyła umowę najmu ponad 3 000 mkw. powierzchni biurowej w Centrum Biurowym Korona w Krakowie. Firma Genpact pozostanie najemcą budynku Edison przez kolejnych 5 lat.

Genpact to światowy lider w dziedzinie świadczenia usług z zakresu zarządzania procesami biznesowymi. Firma obecna jest na polskim rynku od 2008 roku i zatrudnia ponad 350 pracowników. W budynku Edison, wchodzącym w skład Centrum Biurowego Korona, Genpact wynajmuje 3 090 mkw. powierzchni biurowej.

„Genpact to jeden z kluczowych najemców Centrum Biurowego Korona. Cieszymy się, że firma zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu na kolejne 5 lat. Jest to niewątpliwie dowodem dużego zaufania ze strony najemcy” – mówi Jacek Wachowicz, Członek Zarządu i Dyrektor ds. Wynajmu i Sprzedaży GTC S.A. „Popyt na powierzchnie biurowe w Krakowie generowany jest, w znaczący sposób przez firmy z sektora BPO. Obecnie w Krakowie działa ponad 70 firm z sektora outsourcingu, w większości międzynarodowych korporacji, z których część znalazła swoje miejsce w budynkach biurowych GTC w Krakowie” – dodaje Jacek Wachowicz.

Centrum Biurowe Korona w Krakowie składa się z trzech jedenastokondygnacyjnych budynków o łącznej powierzchni najmu ponad 31 326 mkw. Budynki powstały w latach 2003-2008, a obecnie swoje biura posiada w nich kilkadziesiąt polskich i międzynarodowych firm m.in. z branży IT, finansowej, BPO oraz doradczej.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio