Globe Trade Centre S.A. realizuje łącznie 40 inwestycji w regionie Europy Południowo-Wschodniej: w Rumunii, Bułgarii, Chorwacji i Serbii. Portfel inwestycji spółki w tej części Europy składa się z 330 000 mkw. powierzchni handlowej, 140 000 mkw. powierzchni biurowej i 440 000 mkw. powierzchni mieszkaniowej. Jednymi z najistotniejszych wydarzeń w działalności spółki w regionie w ostatnich 12 miesiącach były: otwarcie Avenue Mall (wynajętego w 100 proc., pierwszego w Zagrzebiu centrum handlowo-rozrywkowego, które miesięcznie jest odwiedzane przez 800 tys. klientów), sprzedaż 1400 mieszkań w Rumunii i Serbii, jak również rozpoczęcie realizacji nowych inwestycji w sektorze centrów handlowych w Rumunii, Bułgarii, Serbii, i Chorwacji.

Tytuł Dewelopera Roku 2007 Europy Południowo-Wschodniej jest drugim, po nagrodzie Dewelopera Roku 2007 Europy Środkowo-Wschodniej, wyróżnieniem za dokonania spółki. Przyznało go piętnastoosobowe jury, w skład którego weszły czołowe osobowości europejskiej branży nieruchomości: finansiści, deweloperzy, agenci nieruchomości oraz doradcy. Oprócz GTC S.A. do tytułu Dewelopera Roku 2007 pretendowały również: Anchor Group, Avrig 35, Baneasa Investments, Cefin Real Estate, Mivan, Phoenix Real Estate, ProLogis, River Invest oraz TriGranit.

„Przyznana nagroda jest kolejnym dowodem uznania dla działalności naszej firmy. Łącznie w Nowej Europie, GTC realizuje 130 inwestycji w trzech głównych sektorach rynku. Ocena jury jest tym cenniejsza, że jest to druga – po tytule dla najlepszego dewelopera w Europie Środkowo-Wschodniej – tegoroczna nagroda podkreślająca wkład GTC w rozwój rynku nieruchomości w regionie.” – powiedział Hagai Harel, Członek Zarządu GTC.

Konkurs SEE Real Estate Awards odbył się po raz trzeci w historii. Gala wręczenia nagród odbyła się w bukareszteńskim hotelu Mariott w obecności 350 przedstawicieli branży nieruchomości.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio