Duńska spółka, specjalizująca się w rozwiązaniach informatycznych wspierających sprzedaż, outsourcing oraz CRM zdecydowała się na najem 700 m kw. powierzchni biurowej. Concare IT ulokowało swoją nową siedzibę w budynku Nothus, jednym z trzech biurowców wchodzących w skład Aeroparku, znanego wcześniej jako Okęcie Business Park. Umowę podpisano na trzy lata, z opcją jej dalszego przedłużenia.

 

„Cieszymy się, że tak zaawansowana technologicznie spółka jak Concare IT doceniła jakość innowacyjnych i nowoczesnych powierzchni oferowanych przez GTC. To dowód na to, że nasze biura spełniają najwyższe rynkowe wymogi, w tym te narzucone przez klientów z sektora nowych technologii” – powiedziałaAgnieszka Ciupak, Dyrektor ds. Wynajmu Powierzchni Biurowych GTC.

 

Kompleks biurowy Aeropark mieści się przy ul. 17 stycznia w Warszawie, w bezpośrednim sąsiedztwie Lotniska Chopina. Nothus to ukończony w 2008 r. nowoczesny budynek biurowy klasy A, oferujący najemcom ponad 9 200 m kw. powierzchni biurowej. Cały Aeropark (Nothus, Zephirus oraz mogący pochwalić się ekologicznym certyfikatem LEED Corius) dysponuje  łącznie 27,4 tys. m kw. powierzchni komercyjnej. Wśród najemców Nothusa są takie firmy jak Mitsubishi i Eaton. W innych budynkach Aeroparku biura ulokowały się m.in. EFG Eurobank, Avon, Pandora i Funai.

 

***

 

GLOBE TRADE CENTRE S.A. (GTC) to jeden z czołowych deweloperów w Nowej Europie. Powstała w 1994 r. w Warszawie Spółka obecnie działa w Polsce, na Węgrzech, w Czechach, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, Rosji, na Słowacji i Ukrainie. GTC realizuje inwestycje i zarządza nimi w trzech kluczowych sektorach rynku nieruchomości: budynków i parków biurowych, centrów handlowo-rozrywkowych oraz mieszkaniowym. Firma wybudowała nieruchomości komercyjne o łącznej powierzchni ponad 950 000 m kw. netto i nieruchomości mieszkaniowe o łącznej powierzchni 300 000 m kw. GTC obecnie jest właścicielem ok. 602, 000 m kw. powierzchni komercyjnej (z czego udział GTC wynosi 548 000 m kw.). Spółka posiada również imponujący portfel inwestycji na różnym etapie realizacji, który pozwoli na wybudowanie 1,2 mln m kw. powierzchni komercyjnej i 615,000 m kw. mieszkaniowej. Łączne aktywa Grupy wynoszą ponad 1,9 mld euro. Akcje GTC są notowane na GPW w Warszawie w prestiżowym indeksie WIG20. Walory Spółki wchodzą też w skład międzynarodowego indeksu Dow Jones STOXX Eastern Europe 300 Index, jak również indeksu GPR250 skupiającego akcje 250 największych i najbardziej płynnych spółek z sektora nieruchomości na świecie oraz FTSE EPRA/NAREIT Emerging Index. Wśród udziałowców GTC znajdują się najwięksi polscy i międzynarodowi inwestorzy instytucjonalni.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio