• W lutym 2021 r.wchodzący w skład kompleksu Green Heart biurowiec N3 otrzymał certyfikat LEED Gold. 
  • Kompleks składa się zpięciu budynków klasy A,które oferują 46 300 m kw. nowoczesnej przestrzeni biurowej, wykorzystującej technologiczne rozwiązania przyjazne środowisku.  
  • Ukończony w 2020 r. Green Heart stanowi jeden z najbardziej nowoczesnych kampusów biurowych w stolicy Serbii.  

Należący do GTC, kompleks biurowy Green Heart składa się z pięciu biurowców klasy A zajmujących 46 300 mkw. nowoczesnej powierzchni, którą zaprojektowano z myślą o środowisku i komforcie najemców. W lutym 2021 r. budynek Green Heart N3 otrzymał certyfikat LEED Gold za swoją ekologiczną jakośćwieńcząc tym samym proces certyfikacji całego obiektu. 

Green Heart znajduje się w Nowym Belgradzie, na rogu Milutin Milanković Boulevard i Boulevard of Art. Projekt obejmował rewitalizację dwóch budynków znanych jako GTC Square oraz trzech nowych nieruchomości. Razem tworzą one park biurowy o charakterze kampusu. Kompleks jest w pełni certyfikowany w systemie LEED, co potwierdza jego status zielonej oazy w ruchliwej stolicy Serbii. 

Ukończenie procesu certyfikacji LEED dla całego kompleksu to ważny krok w realizacji naszej strategii zrównoważonego rozwoju. Jesteśmy przekonani, że instalacje zwiększające dostępność światła, punkty recyklingu, wydajne rozwiązania energooszczędne oraz wykorzystujące energię odnawialną są niezbędnymi elementami nowoczesnych nieruchomości biurowych. Ten projekt w pełni potwierdza nasze ekologiczne podejście do budownictwa. Dzięki ciężkiej pracy całego zespołu, każdy metr kwadratowy budynku N3 oraz całego kompleksu Green Heart jest dostosowany do indywidualnych potrzeb najemcówa także odpowiada na wyzwania związane zochroną środowiska – komentuje Pedja Petronijeviccountry manager GTC na Serbię. 

Green Heart wyróżnia unikalna architektura oraz energooszczędne rozwiązania, takie jak inteligentne oświetlenie czy systemy klimatyzacji, które można dostosować się do indywidualnych wymagań najemców. Na dachu budynku N3 zainstalowano panele fotowoltaiczne, oszczędzające zużycie energii. Ponadto, w projekcie Green Heart postawiono na przeszklenia, dzięki którym najemcy mogą cieszyć się uspokajającym widokiem zielonego dziedzińca, widocznego z każdego z przestronnych tarasów. Kompleks zapewnia szeroką ofertę rekreacyjną, na którą składają się przestronna restauracja czy bar. Obiekt jest w pełni przystosowany do osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, a dzięki wszystkim udgodnieniom pracownicy mogą czerpać większą satysfakcję z czasu spędzonego w biurze.  

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio