Globe Trade Centre kontynuuje dobrą passę podpisywania umów i powiększania grona swoich najemców. W ostatnim czasie GTC Bułgaria podpisało umowę z firmą software’ową Gtmhub, która wynajmie 1 700 m kw. w Advance Business Centre I. Ponadto jeden z głównych najemców Sofia Tower przedłużył umowę na kolejne pięć lat.

Gtmhub jest szybko rozwijającą się lokalną firmą, która dostarcza klientom biznesowym rozwiązania pomagające w planowaniu strategicznym i wyznaczaniu celów. Ma siedzibę w Bułgarii, ale pracuje z dużymi międzynarodowymi klientami, takimi jak Merck, Societe General, Deutsche Telecom, Adobe, czy Hospital Authority. Teraz Gtmhub dołączy do rodziny najemców GTC Bułgaria, wynajmując 1 700 m kw. w Advance Business Centre I.

Dobre informacje płyną również z Sofia Tower, centrum biurowego będącego częścią Mall of Sofia. Największy tamtejszy najemca przedłużył najem 2 850 m kw. Najemca zajmuje w Sofia Tower 80% powierzchni biurowej klasy A, która może pomieścić 750 pracowników.

Naszym priorytetem i fundamentem strategii jest budowanie silnych i długotrwałych relacji z najemcami. Otwarta i transparentna komunikacja, kultura feedbacku oraz elastyczne podejście do potrzeb klientów pomagają nam tworzyć bezpieczne i przyjazne biuro. Dzięki temu podpisujemy większą liczbę jakościowych umów, czego mamy doskonałe przykłady. Cieszę się, że tak szybko rozwijające się i zaawansowanie technologiczne firmy zaufały nam przy wyborze biura. Jestem również dumny z naszego zespołu leasingu. Bez wątpienia ich wysiłek i wiedza pozwolą jeszcze lepiej wykorzystać Bułgarię jako dynamiczną i obiecującą lokalizację strategiczną dla rozwoju firmy – komentuje Ziv Gigi, country manager GTC w Rumunii i Bułgarii.

– W związku z szybkim rozwojem firmy zwiększają się nasze potrzeby w zakresie biura. Zdecydowaliśmy się na współpracę z GTC, ponieważ wierzymy, że w Advance Business Center I możemy stworzyć przyjazne i inspirujące środowisko pracy dla naszych ludzi – dodaje Radoslav Georgiev, dyrektor generalny w Gtmhub.

Advance Business Centre I (16 000 m kw.) i Sofia Tower (3 500 m kw.) to budynki biurowe klasy A zlokalizowane w biznesowym sercu Sofii. Charakteryzują się one dogodnym połączeniem z głównymi węzłami komunikacyjnymi miasta. Oba biura posiadają certyfikat LEED, który potwierdza wysoki standard zrównoważonego i ergonomicznego miejsca pracy. Certyfikacja obejmuje wszystkie elementy budowy i użytkowania budynków – od wyboru ekologicznych i bezpiecznych materiałów, poprzez efektywność energetyczną, aż po nacisk na naturalne oświetlenie, funkcjonalność, systemy zarządzania odpadami i komfort użytkowników.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio