Globe Trade Centre S.A. otrzymało prestiżową nagrodę Central & Eastern European Real Estate Quality Award dla Dewelopera Roku 2007 w Europie Środkowo-Wschodniej. Eli Alroy, Przewodniczący Rady Nadzorczej GTC został wyróżniony tytułem CEE Real Estate Industry Professional.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 27 lutego 2008 roku w hotelu Hilton w Warszawie. Wśród uczestników uroczystej gali nie zabrakło gości z krajów Europy Środkowo-Wschodniej i z całego świata. Jury konkursu Quality Awards składa się z przedstawicieli branży nieruchomości – finansistów, deweloperów, agentów nieruchomości oraz doradców.

W kategorii Dewelopera Roku 2007 w Europie Środkowowschodniej GTC zostało wybrane “numerem jeden” spośród prestiżowego grona nominowanych firm takich, jak: Echo Investment, Ghelamco, ING Real Estate Development, Orco Property Group, ProLogis, Quinlan Private Golub czy Trigranit Development. GTC zdobyło już podobne wyróżnienie w 2004 r., zdobywając wtedy dodatkowo tytuł Najbardziej Wyróżniającej się Spółki rynku nieruchomości w regionie.

“Nasz ekspansja w Europie Środkowo-Wschodniej jest kontynuowana z dużym rozmachem. Aktywnie poszukujemy okazji do inwestycji w całym regionie. Jednak sukces GTC nie byłby możliwy bez wytężonej pracy i wielkiego oddania naszych managerów i pracowników, a także bez wsparcia ze strony akcjonariuszy” – powiedział Eli Alroy, Przewodniczący Rady Nadzorczej GTC.

Eli Alroy został też osobiście wyróżniony tytułem CEE Real Estate Industry Professional za rok 2007, za wkład w rozwój branży nieruchomości w regionie, wizję dalszego rozwoju oraz zdolności przywódcze.

Nagrody CEE Real Estate Quality Awards są przyznawane projektom, firmom oraz osobom aktywnie działającym w branży nieruchomości w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, które zaprezentowały w 2007 najwyższy poziom jakości w planowaniu, zarządzaniu i realizacji swoich inwestycji. Podlegają one szczegółowej ocenie jury, składającego się z osób o bogatej wiedzy i doświadczeniu branżowym. W tym roku nagrody CEE Real Estate Quality Awards zostały przyznane po raz piąty.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio