• GTC Romania zdobyła tytuł Dewelopera Roku w konkursie miesięcznika Construction & Investment Journal.

• GTC Romania realizuje inwestycje w trzech kluczowych sektorach rynku nieruchomości: biurowym, handlowym i mieszkaniowym.

GTC Romania – spółka w 100% zależna Globe Trade Centre S.A. (GTC) – została uznana Deweloperem Roku wśród firm działających na rumuńskim rynku nieruchomości. Nagrody branżowego miesięcznika Construction & Investment Journal przyznawane są od 2002 roku wiodącym firmom z sektora nieruchomości oraz realizowanym przez nie projektom.

Wśród projektów ukończonych przez GTC Romania w 2009 roku znajduje się m.in. centrum biurowe City Gate w Bukareszcie. Kompleks o łącznej powierzchni najmu 43 000 mkw. położony jest w najbardziej prestiżowej dzielnicy biznesowej miasta. Na liście najważniejszych najemców City Gate znajdują się uznane firmy lokalne i międzynarodowe, m.in.: Romtelecom, Microsoft, Millennium Bank, AutoItalia oraz Hoffman LaRoche.

GTC Romania wybudowała również trzy centra handlowe, zlokalizowane w miastach powyżej 75 000 mieszkańców – Buzau, Piatra Neamt oraz Suceava.

W Bukareszcie GTC realizuje dwie inwestycje mieszkaniowe: Rose Garden i Felicity.

W prestiżowym konkursie miesięcznika Construction & Investment Journal wyboru zwycięzców dokonuje międzynarodowe jury złożone z szefów wiodących firm z sektora nieruchomości, instytucji finansowych i kancelarii prawnych w regionie. W 2009 roku GTC Romania została wyróżniona za skalę prowadzonych inwestycji oraz ich nowoczesność i wysoką jakość. W tym roku spółka GTC została wyróżniona przez Construction & Investments Journal już po raz drugi. W listopadzie miesięcznik uznał Galerię Jurajską w Częstochowie „Najlepszym Centrum Handlowym oddanym do użytku w 2009 roku”.

GLOBE TRADE CENTRE S.A. (GTC S.A) jest jednym z czołowych deweloperów w Nowej Europie. Firma powstała w 1994 roku w Warszawie. Obecnie aktywnie działa w 10 państwach: w Polsce, na Węgrzech, w Czechach, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, na Słowacji, Ukrainie i w Rosji.

GTC realizuje inwestycje w trzech kluczowych sektorach rynku nieruchomości: budynków biurowych, centrów handlowo-rozrywkowych oraz mieszkaniowym.

Firma wybudowała nieruchomości o powierzchni 650 000 mkw. netto, a obecnie jest właścicielem zrealizowanych obiektów komercyjnych o łącznej powierzchni 360 000 mkw. netto. Spółka posiada również imponujący portfel nowych inwestycji na różnym etapie realizacji, który pozwoli na wybudowanie 1,9 mln mkw. powierzchni komercyjnej i mieszkaniowej.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio