• Centrum Biurowe Francuska uzyskało certyfikat BREEAM In-Use na poziomie „Excellent”
  • Certyfikat został przyznany w dwóch kategoriach: „Asset Performance” oraz „Building Management”
  • Centrum Biurowe Francuska jest kompleksem biurowym klasy A w centrum Katowic o łącznej powierzchni 23.000 m kw. GLA

Po kilku miesiącach intensywnych przygotowań, należące do GTC Centrum Biurowe Francuska uzyskało certyfikat BREEAM w kategoriach „Asset Performance” i „Building Management”. Zaangażowanie zespołu zarządzającego inwestycją oraz ogólny wpływ budynków na środowisko zaaowocowały oceną na poziomie „Excellent”.

Centrum Biurowe Francuska obejmuje dwa budynki klasy A o całkowitej powierzchni 23.000 m kw. Wnętrza zostały zaprojektowane w sposób umożliwiający najemcom elastyczną aranżację i efektywne zagospodarowanie powierzchni, np. pod działalność typu back-office, badawczą czy laboratoryjną, jak również na potrzeby reprezentacyjnej siedziby. Inwestycja oferuje najemcom możliwość rozwoju w ramach jednego kompleksu biurowego, co wciąż jest rzadkością w Katowicach.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w wyniku naszej długofalowej polityki modernizacyjnej otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający, że budynki Centrum Biurowe Francuska spełniają najwyższe standardy ekologiczne. Kompleks ten zdobył certyfikat BREEAM w kategoriach „Asset Performance” i „Building Managment” z wynikiem „Excellent”. To wielkie wyróżnienie, dzięki któremu Centrum Biurowe Francuska może znaleźć się wśród najlepszych biurowców tego typu. Uzyskanie certyfikatu poprzedziła gruntowna analiza budynków, obejmująca zarówno zużycie energii i wody, gospodarkę odpadami, aspekty zdrowotne, jak i zagospodarowanie terenów zewnętrznych. GTC zamierza kontynuować starania, aby zarówno eksploatowane, jak i nowo wybudowane obiekty spełniały najwyższe standardy środowiskowe” – komentuje Piotr Kroenke, Dyrektor Generalny GTC.

GTC_Centrum Biurowe Francuska_1

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio