GTC Hungary, spółka zależna Globe Trade Centre S.A. (GTC), została wyróżniona tytułem Dewelopera Roku 2010 na Węgrzech. Nagrody przyznaje branżowy Construction & Investment Journal. Jury wybrało również Dyrektora Generalnego GTC Hungary, Roberta Snow’a Osobowością Roku.

Niezależne jury złożone z ekspertów w dziedzinie nieruchomości, budownictwa i finansów, uhonorowało GTC Hungary za konsekwentną realizację najwyższej jakości inwestycji. Eksperci docenili także wizję, pragmatyzm i gotowość firmy do dalszej ekspansji.

GTC Hungary to wiodący deweloper na Węgrzech. W swoim portfolio posiada obecnie ponad 170 000 mkw. powierzchni komercyjnej i mieszkaniowej w Budapeszcie. Najważniejsze projekty zrealizowane przez GTC Hungary to: Center Point (największy w stolicy Węgier biurowiec klasy A, oferujący 41 000 mkw. powierzchni najmu), GTC Metro (biurowiec o powierzchni 16 000 mkw. w pełni zajęty przez Budapest Bank – część GE Group) oraz kompleks Spiral (wielofunkcyjny kompleks oferujący 32 000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej). W portfolio firmy znajdują się również prestiżowe inwestycje mieszkaniowe: Riverside, Riverloft Residences oraz Sasad Resort.

Nagroda CEE CIJ Personality of the Year Award po raz drugi w historii, została przyznana Robertowi Snow, Dyrektorowi Generalnemu GTC Hungary. “To wspaniały wieczór dla GTC Hungary. W dzisiejszych czasach, nagroda dla Dewelopera Roku, wciąż ma szczególne znaczenie. Dodatkowo, osobiście miałem zaszczyt odebrać nagrodę przyznaną mi przez środowisko branżowe za działalność, która jest dla mnie powodem do dumy i satysfakcji. Chciałbym podziękować wszystkim pracownikom GTC Hungary za pracę i zaangażowanie, a naszym partnerom i akcjonariuszom za wsparcie, zaufanie i motywację”- powiedział Robert Snow podczas ceremonii wręczania nagród.

Robert Snow posiada 20-letnie doświadczenie w branży deweloperskiej w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 2000 roku jest odpowiedzialny za rozwój GTC na rynku węgierskim i serbskim. Zarządza zespołem odpowiedzialnym za nabywanie gruntów, realizację, wynajem oraz sprzedaż projektów komercyjnych i mieszkaniowych.

Wręczenie nagród CEE CIJ Awards miało miejsce podczas uroczystej gali, która odbyła się 2 grudnia br. w Hotelu InterContinental w Budapeszcie. Gala CEE CIJ odbyła się na Węgrzech po raz szósty.

GLOBE TRADE CENTRE S.A. (GTC S.A)  jest jednym z czołowych deweloperów w Nowej Europie. Firma powstała w 1994 roku w Warszawie. Obecnie aktywnie działa w 10 państwach: w Polsce, na Węgrzech, w Czechach, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, na Słowacji, Ukrainie i w Rosji.

GTC realizuje inwestycje w trzech kluczowych sektorach rynku nieruchomości: budynków biurowych, centrów handlowo-rozrywkowych oraz mieszkaniowym.

Firma wybudowała nieruchomości o powierzchni 800 000 mkw. netto, a obecnie jest właścicielem zrealizowanych obiektów komercyjnych o łącznej powierzchni 523 000 mkw. netto. Spółka posiada również imponujący portfel nowych inwestycji na różnym etapie realizacji, który pozwoli na wybudowanie 1,7 mln mkw. powierzchni komercyjnej i mieszkaniowej. Łączne aktywa Spółki przekraczają 2,7 mld euro.

Akcje GTC notowane są na GPW w Warszawie w prestiżowym indeksie WIG20. Walory Spółki wchodzą też w skład międzynarodowych indeksów MSCI i Dow Jones STOXX Eastern Europe 300 Index, jak również indeksu GPR250, skupiającego akcje 250 największych i najbardziej płynnych spółek z sektora nieruchomości na świecie. Wśród udziałowców GTC znajdują się najwięksi polscy i międzynarodowi inwestorzy instytucjonalni.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio