Globe Trade Centre S.A. (GTC) odkupiła od Polnord S.A. (Polnord) pozostałe 50% udziałów w projekcie, który zakłada realizację centrum handlowego Galeria Wilanów w Warszawie. W wyniku transakcji, GTC będzie realizować i zarządzać Galerią Wilanów samodzielnie.

W nowoczesnym centrum handlowo-rozrywkowym w Wilanowie docelowo znajdzie się ok. 80.000 mkw. powierzchni handlowej do wynajęcia netto. W pierwszej fazie projektu powstanie 60.000 mkw. powierzchni do wynajęcia netto, a koszt jej realizacji szacowany jest na 160 mln euro. Projekt jest obecnie w fazie zaawansowanych przygotowań, a jego realizacja rozpocznie się niezwłocznie po uzyskaniu wszystkich niezbędnych pozwoleń. Budowa galerii potrwa około 18 miesięcy.

Bezpośredni obszar oddziaływania Galerii Wilanów uwzględnia najbardziej zasobne tereny mieszkaniowe Warszawy, w tym Ursynów, Wilanów oraz Sadybę, a także nieodległy Konstancin.

Równocześnie z projektem w Wilanowie, GTC zamierza też realizować nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe w północnej części Warszawy, na 4,9 hektarowej działce położonej w dzielnicy Białołęka.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio