„Pascal oferuje 5 500 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej w doskonałej lokalizacji. Stanowi on część cenionego przez najemców kompleksu biurowego. Pascal to budynek dla wymagających najemców. Nowoczesny, ale jednocześnie oferujący swoim najemcom bardzo kameralna atmosferę, której tak brakuje w dużych budynkach biurowych. Wierzymy że zarówno IBM, który wprowadzi się do budynku już w kwietniu, jak i inni najemcy docenią jakość wykonania i funkcjonalność oferowanych przez nas biur” – dodał Jacek Wachowicz Dyrektor Leasingu i Sprzedaży, Członek Zarządu GTC.

 

Pascal to zwieńczenie flagowego projektu GTC w Krakowie jakim jest Centrum Biurowe Korona. Budynek oferuje 5 500 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej na siedmiu kondygnacjach, zapewniając swoim użytkownikom najwyższy komfort i wygodę pracy. Duża powierzchni oferowanych biur pozwala na dowolną aranżacji przestrzeni zgodnie z potrzebami najemców. Jego doskonała lokalizacja, w centrum Krakowa, w rejonie ulic: Armii Krajowej, Przybyszewskiego, Juliusza Lea i Kołowej, umożliwia wygodne i szybkie połączenie ze strategicznymi punktami miasta. Pascal to biurowiec zaprojektowany z myślą o przyszłych najemcach, dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych w fazie projektowania budynku i użyciu najwyższej jakości materiałów podczas budowy będzie on nie tylko oszczędny w eksploatacji, ale i przyjazny dla środowiska. Biurowiec został zaprojektowany przez znane krakowskie biuro architektoniczne DDJM, natomiast wykonanie zlecono wiodącej firmie budowlanej Warbud. Wyłącznym agentem  odpowiedzialnym za wynajem tego budynku jest międzynarodowa firma doradcza CBRE.

 

„Bardzo cieszy nas możliwość współpracy przy kolejnym projekcie GTC, tym razem w Krakowie. Pascal to idealna inwestycja dla firm, które cenią sobie obecność w parku biznesowym, a zarazem kameralność wynajętej powierzchni najmu” – powiedział Łukasz Kałędkiewicz, Dyrektor działu powierzchni biurowych w CBRE.

 

Pascal to czwarty budynek cenionego kompleksu biurowego GTC, w którego skład wchodzą również biurowce Newton, Edison i Galileo tworzące prestiżowe centrum biznesu. Centrum Biurowe Korona oferuje blisko 37 000 m kw. powierzchni użytkowej, a jego zaletami cieszą się tacy najemcy jak: IBM, Genpack, Hitachi, Deloitte, KPMG czy State Street.

 

***

 

GLOBE TRADE CENTRE S.A. (GTC) to jeden z czołowych deweloperów w Nowej Europie. Powstała w 1994 r. w Warszawie Spółka obecnie działa w Polsce, na Węgrzech, w Czechach, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, Rosji, na Słowacji i Ukrainie. GTC realizuje inwestycje i zarządza nimi w trzech kluczowych sektorach rynku nieruchomości: budynków i parków biurowych, centrów handlowo-rozrywkowych oraz mieszkaniowych. Firma wybudowała nieruchomości komercyjne o łącznej powierzchni ponad 950 000 m kw. netto i nieruchomości mieszkaniowe o łącznej powierzchni 300 000 m kw. GTC obecnie jest właścicielem ok. 602 000 m kw. powierzchni komercyjnej (z czego udział GTC wynosi 548 000 m kw.). Spółka posiada również imponujący portfel inwestycji na różnym etapie realizacji, który pozwoli na wybudowanie 1,2 mln m kw. powierzchni komercyjnej i 615 000 m kw. mieszkaniowej. Łączne aktywa Grupy wynoszą ponad 1,9 mld euro. Akcje GTC są notowane na GPW w Warszawie w prestiżowych indeksach WIG20 i WIG30. Walory Spółki wchodzą też w skład międzynarodowego indeksu Dow Jones STOXX Eastern Europe 300 Index, jak również indeksu GPR250 skupiającego  akcje 250 największych i najbardziej płynnych spółek z sektora nieruchomości na świecie oraz FTSE EPRA/NAREIT Emerging Index. Wśród udziałowców GTC znajdują się najwięksi polscy i międzynarodowi inwestorzy instytucjonalni.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio