• Pierwszy budynek kompleksu biurowego FortyOne w Belgradzie został oficjalnie otwarty
  • Budowa II fazy inwestycji zostanie rozpoczęta w ciągu najbliższych kilku dni

FortyOne w Belgradzie – pierwszy budynek nowego kompleksu biurowego Globe Trade Centre S.A. (GTC), wiodącej firmy na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie, Wschodniej i Południowej – został oficjalnie otwarty. Budynek o powierzchni ponad 10 000 m kw. osiągnął już 92% najmu. Bardzo dobre wyniki oraz rosnące zainteresowanie ze strony najemców pozwoliło GTC na podjęcie decyzji o realizacji kolejnego etapu inwestycji. Budowa obiektu o powierzchni 8 000 m kw. rozpocznie się w ciągu kilku dni i zostanie ukończona w trzecim kwartale 2016 roku.

Projekt FortyOne jest światowej klasy kompleksem biurowym, który obejmuje trzy budynki w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Nowy Belgrad. Druga faza inwestycji będzie miała prawie 8 000 m kw. powierzchni biurowej klasy A, która nawet najbardziej wymagającym klientom zapewni maksymalną funkcjonalność przestrzeni wybudowanej zgodnie z certyfikatem LEED.

„Mam przyjemność ogłosić, że pomyślnie ukończyliśmy budowę pierwszego budynku kompleksu biurowego FortyOne i jednocześnie rozpoczynamy prace na placu budowy drugiego etapu projektu. Unikalność FortyOne oraz wysoki poziom inwestycji z pewnością zaspokoją rosnące potrzeby najemców. Mam nadzieję, że FortyOne przyczyni się do rozwoju rynku nieruchomości w Belgradzie” – powiedział Thomas Kurzmann, Prezes Zarządu GTC. „Renomowani najemcy, tacy jak HALKBANK, Regus, Robert Bosch, Tetra Pak czy AVON już wybrali FortyOne jako swoją lokalizację”dodał Kurzmann.

Druga faza budowy kompleksu FortyOne zostanie ukończona w trzecim kwartale 2016 roku.

O FORTYONE

FortyOne to światowej klasy kompleks składający się z trzech budynków usytuowanych w dzielnicy Nowy Belgrad (na skrzyżowaniu bulwarów Milutina Milankovica i Umetnosti), blisko głównej autostrady, co czyni go łatwo dostępnym zarówno dla samochodów, jak i transportu publicznego. FortyOne oferuje swoim najemcom 27 000 m kw. powierzchni biurowej (10 000 m kw. w pierwszym budynku otwartym w październiku) oraz 290 podziemnych
i 200 naziemnych miejsc parkingowych. Budynek został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami rynkowymi. Zapewni najemcom maksymalną funkcjonalność przestrzeni, a każde piętro będzie można łatwo podzielić na osobne obszary najmu w zależności od wymagań klienta. Kompleks uzyskał złoty certyfikat LEED.

B41_SVE MONTAZA

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio