• The Twist – Budapest City Tower, najwyższej klasy wieżowiec GTC w Budapeszcie, uzyskał pozwolenie na budowę;
  • The Twist będzie najwyższym budynkiem w Budapeszcie, zapewniając najwyższej jakości powierzchnię biurową w nowej centralnej dzielnicy biurowej węgierskiej stolicy;
  • Całkowita powierzchnia najmu budynku wyniesie 37.000 m kw.

Zaraz po zakończeniu realizacji projektu biurowego GTC White House w Budapeszcie, GTC przygotowuje się do zbudowania kolejnego kluczowego biurowca w stolicy Węgier – The Twist – Budapest City Tower. Nowy budynek biurowy znajduje się w 13. dzielnicy Budapesztu, która dynamicznie przekształca się w nowe centrum biznesowe miasta.

“GTC czerpie korzyść z wysokiego popytu na nowoczesną powierzchnię biurową w Budapeszcie i jesteśmy dumni, że jako jeden z wiodących deweloperów wprowadzamy na rynek nowe, wysokiej jakości biura. Dzięki genialnej architekturze i wyjątkowej lokalizacji, The Twist z pewnością stanie się wizytówką na biznesowej mapie Budapesztu, a pozwolenie na budowę jest kamieniem milowym w naszej działalności na Węgrzech” dodaje Thomas Kurzmann, Prezes GTC.

The Twist – Budapest City Tower będzie 23-piętrowym wieżowcem o powierzchni 37.000 m kw. GLA, w doskonałej lokalizacji z bezpośrednim dostępem do stacji metra. Będzie to najbardziej spektakularny budynek biurowy w mieście. Charakteryzuje się unikalną architekturą, która sprawia, że bryła obiektu dosłownie “skręca” ku niebu. Zjawiskowe widoki na miasto, najwyższa jakość powiwerzchni biurowej ze wszystkimi cechami najwyższej klasy zielonego budownictwa będą odpowiedzią na potrzeby przyszłych najemców.

GTC_City Tower Budapest_render 04

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio