Globe Trade Centre S.A. (GTC) otrzymała prestiżowe nagrody Real Estate Awards 2010 przyznawane na podstawie badań przeprowadzanych wśród specjalistów branży nieruchomości na całym świecie. To już trzecie w historii firmy wyróżnienie przyznane przez odbiorców magazynu Euromoney.

Nagrody magazynu Euromoney, publikacji docierającej do ponad 15 000 specjalistów rynku nieruchomości, zostały przyznane już po raz szósty w historii. W 2010 roku GTC została doceniona w kategorii „Najlepszy Deweloper w Europie Środkowo-Wschodniej” (Best Developer in Central & Eastern Europe), jak również „Najlepszy Deweloper w Polsce” (Best Developer in Poland).

Ranking magazynu Euromoney, realizowany w ponad 50 krajach świata, uwzględnia opinie deweloperów oraz użytkowników realizowanych przez nich projektów, doradców finansowych, analityków i inwestorów.

„Nagrody przyznawane przez Euromoney traktujemy jako wyraz uznania ze strony naszych partnerów i klientów, jak również całej branży. Takie wyróżnienia są potwierdzeniem silnej pozycji rynkowej GTC, wynikającej z wieloletniego doświadczenia oraz portfela wysokiej jakości obiektów i gruntów w atrakcyjnych lokalizacjach. To również dowód, że dysponujemy zespołem wyjątkowej klasy specjalistów” – powiedział po przyznaniu nagrody Eli Alroy, Przewodniczący Rady Nadzorczej GTC S.A. Zgłoszenia firm do tegorocznego rankingu Euromoney odbywały się w kwietniu i maju br. GTC zwyciężyła w nim już po raz trzeci w historii – poprzednio w latach 2007 i 2008.

GLOBE TRADE CENTRE S.A. (GTC S.A) jest jednym z czołowych deweloperów w Nowej Europie. Firma powstała w 1994 roku w Warszawie. Obecnie aktywnie działa w 10 państwach: w Polsce, na Węgrzech, w Czechach, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, na Słowacji, Ukrainie i w Rosji.

GTC realizuje inwestycje w trzech kluczowych sektorach rynku nieruchomości: budynków biurowych, centrów handlowo-rozrywkowych oraz mieszkaniowym.

Firma wybudowała nieruchomości o powierzchni 750 000 mkw. netto, a obecnie jest właścicielem zrealizowanych obiektów komercyjnych o łącznej powierzchni 455 000 mkw. netto. Spółka posiada również imponujący portfel nowych inwestycji na różnym etapie realizacji, który pozwoli na wybudowanie 1,8 mln mkw. powierzchni komercyjnej i mieszkaniowej. Łączne aktywa Spółki przekraczają 2.6 mld euro.

Akcje GTC notowane są na GPW w Warszawie w prestiżowym indeksie WIG20. Walory Spółki wchodzą też w skład międzynarodowych indeksów MSCI i Dow Jones STOXX Eastern Europe 300 Index, jak również indeksu GPR250, skupiającego akcje 250 największych i najbardziej płynnych spółek z sektora nieruchomości na świecie. Wśród udziałowców GTC znajdują się najwięksi polscy i międzynarodowi inwestorzy instytucjonalni.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio