• GTC podpisało dwie wiążące umowy najmu powierzchni biurowej w University Business Park II w Łodzi z:
  • Fujitsu, które na początek będzie zajmowało 6 000 metrów kwadratowych oraz
  • Inną międzynarodową, renomowaną spółką, która wynajęła 3 000 metrów kwadratowych,
  • Budynek University Business Park II osiągnął 50% najmu
  • Oddanie budynku do użytku zaplanowane jest na kwiecień 2016

Globe Trade Centre S.A. (GTC) pozyskało dwóch ważnych najemców dla inwestycji University Business Park. Spółka podpisała umowy najmu z dwoma firmami, w tym Fujitsu, wiodącą międzynarodową firmą z sektora informatyki i komunikacji (ICT). Obie firmy otworzą swoje biura w University Business Park w pierwszej połowie 2016 roku.

Obie umowy dotyczą najmu łącznie 9 000 m kw. powierzchni biurowej w University Business Park (faza II), co oznacza, że budynek osiągnął 50% najmu. Budynek jest obecnie realizowany, a oddanie go do użytku zaplanowane jest na kwiecień 2016.

„Niezmiernie się cieszymy, że będące liderami w swoich branżach firmy zdecydowały się wybrać lokalizację w University Business Park. Jesteśmy przekonani, że dogodna lokalizacja kompleksu w centrum Łodzi oraz dodatkowe udogodnienia dla najemców ułatwią pracownikom obu firm codzienną pracę. Doceniamy również współpracę z władzami miasta, których zaangażowanie sprawiło, że Łódź stała się atrakcyjną lokalizacją dla biznesu” – mówi Jacek Wachowicz, Chief Investment Officer, GTC.

Podczas procesu najmu powierzchni spółce GTC doradzała firma Cushman & Wakefield.

“Wynajem powierzchni przez Fujitsu Polska to pierwsza transakcja w II fazie kompleksu University Business Park. Po zrealizowaniu i wynajęciu I fazy oraz uruchomieniu II fazy UBP jestem przekonany, że ten kompleks zajmie jeszcze ważniejsze miejsce na biznesowej mapie Łodzi. Cieszymy się, że dzięki elastyczności dewelopera oraz atrakcyjności lokalizacji projektu, Fujitsu Polska znalazła miejsce, które odpowiada potrzebom tej dynamicznie rozwijającej się firmy” – mówi Krzysztof Misiak, Partner, Manager sekcji miast regionalnych w dziale powierzchni biurowych w firmie Cushman & Wakefield.

O UNIVERSITY BUSINESS PARK

University Business Park to nowoczesny kompleks biurowy klasy A położony w centrum Łodzi. Inwestycja umożliwia najemcom rozwój w obrębie jednego kompleksu biurowego. Dla wygody najemców w skład kompleksu wchodzą: restauracja, kawiarnia oraz inne udogodnienia. University Business Park posiada również cztery wygodne wjazdy dla samochodów, miejsca parkingowe dla taksówek i gości oraz wydzieloną strefę dostaw. Faza B inwestycji to 19 400 metrów kw. powierzchni biurowej.

University Business Park 2

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio