Na 7. corocznej Gali CEE Investment and Green Building Awards GTC zostało nagrodzone w dwóch wysoko cenionych kategoriach konkursu. Firma GTC została uznana „Retail Developer of the Year”, a Galeria Północna zdobyła tytuł „Retail Project of the Year”

Konkurs organizowany przez EuropaProperty uznaje i wyróżnia najwyższą jakość w biznesie i działalności deweloperskiej w sektorze inwestycyjnym regionu CEE. Będąc pod wrażaniem osiągnięć firmy, wybitne grono jurorów zdecydowało wzbogacić portfolio nagród GTC o dwie prestiżowe statuetki.

Jesteśmy niezwykle dumni i wdzięczni, że zostaliśmy wyróżnieni w tak renomowanym konkursie. Po bardzo intensywnych 25 miesiącach, które przeznaczyliśmy na budowę Galerii Północnej jesteśmy szczęśliwi, że eksperci rynku doceniają nasze poświęcenie. Bycie świadkiem, jak GTC realizuje swoją długoterminową ambicję, aby zostać przodującym deweloperem w tej części Europy jest warte wszelkiego wysiłku” powiedział Thomas Kurzmann, Prezes GTC, po Gali.

Statuetki CEE Investment and Green Building Awards zostały rozdane w 43. kategoriach dla firm aktywnych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej za ich działalność i transakcje zawarte od IV kwartału 2016 r. do IV kwartału 2017 r. Oficjalna Gala odbyła się 26 października br. w hotelu Intercontinental w Warszawie.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio