Globe Trade Centre S.A. (GTC), wiodący deweloper nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej i Południowej oraz inwestor projektowanej Galerii Wilanów, aktywnie wsparł tegoroczne obchody święta dzielnicy.

 

Spółka, właściciel działki usytuowanej na Polach Wilanowskich, między ulicami Przyczółkową, Klimczaka i Branickiego, na której powstanie Galeria Wilanów,  przekazała dofinansowanie organizatorom obchodów Święta Wilanowa.

 

„Staramy się aktywnie uczestniczyć w życiu lokalnej społeczności, bo dzięki projektowanej inwestycji zostaliśmy jej członkiem. Lubimy wychodzić zza biurek i rozmawiać bezpośrednio z mieszkańcami Wilanowa. Dlatego rozumiemy, jak ważna dla nich jest identyfikacja z własną dzielnicą oraz obchody jej święta. Dlatego postanowiliśmy wesprzeć organizację wydarzenia finansowo” – powiedział Piotr Kroenke, Dyrektor Generalny i Członek Zarządu GTC.

 

Weekend 14-15 września stanowi zakończenie trwającego ponad tydzień Święta Wilanowa. Wśród atrakcji zaplanowanych na weekend przewidziano m.in. loty balonem i prezentację oddziałów Wojska Polskiego, która odbędzie się na Polach Wilanowskich, gdzie w przyszłości stanie Galeria Wilanów.

***

GLOBE TRADE CENTRE S.A. (GTC) to jeden z czołowych deweloperów w Nowej Europie. Powstała w 1994 r. w Warszawie Spółka obecnie działa w Polsce, na Węgrzech, w Czechach, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, Rosji, na Słowacji i Ukrainie. GTC realizuje inwestycje i zarządza nimi w trzech kluczowych sektorach rynku nieruchomości: budynków i parków biurowych, centrów handlowo-rozrywkowych oraz mieszkaniowych. Firma wybudowała nieruchomości komercyjne o łącznej powierzchni ponad 950 000 m kw. netto i nieruchomości mieszkaniowe o łącznej powierzchni 300 000 m kw. GTC obecnie jest właścicielem ok. 602 000 m kw. powierzchni komercyjnej (z czego udział GTC wynosi 548 000 m kw.). Spółka posiada również imponujący portfel inwestycji na różnym etapie realizacji, który pozwoli na wybudowanie 1,2 mln m kw. powierzchni komercyjnej i 615,000 m kw. mieszkaniowej. Łączne aktywa Grupy wynoszą ponad 1,9 mld euro. Akcje GTC są notowane na GPW w Warszawie w prestiżowym indeksie WIG20. Walory Spółki wchodzą też w skład międzynarodowego indeksu Dow Jones STOXX Eastern Europe 300 Index, jak również indeksu GPR250 skupiającego  akcje 250 największych i najbardziej płynnych spółek z sektora nieruchomości na świecie oraz FTSE EPRA/NAREIT Emerging Index. Wśród udziałowców GTC znajdują się najwięksi polscy i międzynarodowi inwestorzy instytucjonalni.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio