GTC Romania – spółka zależna Globe Trade Centre S.A. – sprzedała 1200 jednostek mieszkaniowych w inwestycjach ROSE GARDEN i FELICITY. Realizacja obu projektów rozpoczęła się w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

ROSE GARDEN jest pierwszym projektem mieszkaniowym realizowanym przez GTC w Rumunii. Położony w centrum Bukaresztu kompleks składa się z ponad 900 mieszkań. Ponad 700 lokali jest już sprzedane, a ok. 500 z nich zostanie ukończone do końca br. roku. Pierwsze mieszkania zostaną oddane do użytku już w maju br. roku.

Kompleks będzie składał się docelowo z 11 budynków. Do dyspozycji mieszkańców zostanie także oddane 1100 miejsc parkingowych, powierzchnia handlowo-usługowa oraz plac zabaw dla dzieci. Ozdobą ROSE GARDEN, zgodnie z nazwą, staną się położone w sąsiedztwie budynków ogrody różane. Więcej informacji o projekcie dostępne na stronie www.rosegarden.ro

Budowa drugiego z kompleksów – FELICITY rozpoczęła się w październiku 2007 roku. W siedem miesięcy od rozpoczęcia projektu, na osiedlusprzedano już 500 z planowanych 1179 mieszkań. Budowa pierwszych 112 zakończy się w I kw. 2009 roku.

Osiedle FELICITY powstaje w północnej części stolicy Rumunii, w popularnej dzielnicy domów jednorodzinnych. Będzie to zespół od trzy- do pięciopiętrowych budynków, otoczonych zielenią. Mieszkania na parterze będą miały indywidualne ogrody. Na osiedlu powstanie również centrum handlowo-usługowe, plac zabaw, kawiarnia, apteka i przedszkole. Więcej informacji o projekcie dostępne na stronie www.felicity.ro

GTC jest obecne w Rumunii od 1999 roku, realizując projekty w trzech sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, powierzchni biurowych oraz centrów handlowych. Portfel inwestycji mieszkaniowych spółki w tym kraju obejmuje łącznie 5000 jednostek mieszkaniowych na różnych etapie realizacji.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio