• Uroczystość wmurowania kamienia węgielnego miała miejsce 6 marca br.
  • Ada Mall będzie oferować 34 000 m kw. nowoczesnej powierzchni handlowej
  • Projekt ma zostać ukończony w III kwartale 2018 r.

6 marca br. odbyło się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod Ada Mall, najnowszą inwestycję handlową GTC w Belgradzie. Wzięli w nim udział przedstawiciele inwestora, firm partnerskich oraz władz miasta.

GTC otrzymało ostateczne pozwolenie na budowę Ada Mall w połowie lutego 2017 r. Działka przeznaczona pod ten projekt handlowy rozciąga się wzdłuż ulicy Radnička, naprzeciwko popularnej strefy rekreacyjnej Ada Ciganlija.

„W GTC mocno wierzymy, że wspaniała lokalizacja, niezwykle nowoczesny projekt i bardzo atrakcyjna oferta rozrywkowa centrum handlowego Ada Mall sprawią, że stanie się ono ulubionym miejscem zakupów  w Belgradzie” skomentował Thomas Kurzmann, Prezes GTC.

W zeszłym roku, GTC obchodziło 15 rocznice swojej odnoszącej sukcesy działalności w Serbii i wcale nie zamierza zwalniać tempa.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z osiągnieć naszego istniejącego portfolio obiektów biurowych w Belgradzie, jednak zawsze z przyjemnością rozpoczynamy każdy kolejny projekt. Ponadto, jako że jest to nasza pierwsza inwestycja handlowa w Serbii, Ada Mall jest ważnym kamieniem milowym naszej działalności w tym kraju” skomentował Peđja Petronijević, Dyrektor Zarządzający GTC w Serbii.

Centrum handlowe Ada Mall będzie oferować około 34 000 m kw. powierzchni handlowej oraz 1 000 miejsc parkingowych. Obiekt będzie zaprojektowany i zbudowany w zgodzie z najwyższymi międzynarodowymi standardami. Budowa jest zlokalizowana w dzielnicy Cukarica, naprzeciwko Ada Ciganlija. Otwarcie centrum handlowego jest planowane na jesień 2018 r.

GTC_Cornerstone at Ada Mall_Siniša Mali, Mayor of Belgrade and Thomas Kurzmann, GTC CEO

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio