Kolejna renomowana firma zaufała rumuńskiemu oddziałowi GTC. Theta, lider rynku produkcji mebli na wymiar oraz doradztwa w zakresie aranżacji wnętrz wybrał City Gate na swoją nową siedzibę. Firma zajmie ponad 1 tys. m kw. przestrzeni w południowym wieżowcu kompleksu biurowego znajdującego się w stolicy Rumunii. Najemca planuje przenieść swoje główne biuro i showroom w marcu 2022 r.

Półtora roku po wybuchu pandemii COVID-19, coraz więcej firm rozważa powrót do biur, odpowiadając tym samym na potrzeby pracowników, którzy coraz są zmęczeni modelem pracy z domu. W post-pandemicznej rzeczywistości, pracownicy, poszukując spokojnego miejsca do pracy, oczekują wysokich standardów biurowych, które zapewnią im nie tylko bezpieczeństwo i komfort, ale również relaks czy możliwość pracy na świeżym powietrzu. W przypadku Theta, uznanej firmy zajmującej się projektowaniem wnętrz i produkcją mebli, były to kluczowe czynniki wyboru nowej rumuńskiej siedziby. Najemca zajmie ponad 1 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej w południowym wieżowcu biurowca City Gate. Kontrakt został podpisany na okres 5-ciu lat.

To, że kolejny lider rumuńskiego rynku wybrał City Gate na swoją siedzibę, potwierdza passę sukcesów rumuńskiego oddziału Grupy GTC. Podpisana umowa najmu jest oznaką silnej pozycji, jaką cieszymy się na rynku biurowym w Bukareszcie. Z radością  witamy w naszych progach tak renomowanego najemcę, jakim jest Theta i jesteśmy wdzięczni za okazane nam zaufanie. Byliśmy mile zaskoczeni szybkim przebiegiem negocjacji oraz decyzją firmy, która wybrała doskonałą lokalizację dla swoich pracowników. Chciałbym również podziękować zespołowi zarządzającemu aktywami CEE Estate oraz rumuńskiemu oddziałowi Knight Frank za ich wsparcie w realizacji tej transakcji. Nawiązując do popularnego powiedzenia „nie ma to jak w domu”, mam nadzieję, że tak właśnie będzie czuła się Theta w City Gate, a podpisana umowa najmu zapoczątkuje długotrwałą i korzystną dla obu stron współpracę” – powiedziałZiv Gigi, dyrektor zarządzający działalnością GTC w Rumunii.

Theta należy do Intermedio General Group, która działa w sektorze produkcji mebli dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Od 2008 r., firma jest jednym z liderów rynku w Europie Wschodniej z ponad 11-letnim doświadczeniem w produkcji mebli na zamówienie oraz renowacji wysokiej klasy powierzchni. Theta oferuje najwyższej jakości rozwiązania w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz dla ponad 1500 klientów, zarówno w sektorze standardowego meblarstwa, jak i usług dostępnych na zamówienie. Firma doradzała w wyborze i dostarczała nowoczesne wnętrza o łącznej powierzchni 300 tys. m kw. dla 882 biur, 112 obiektów HoReCa oraz 504 powierzchni mieszkalnych i komercyjnych. Na wybór City Gate jako nowej siedziby decydujący wpływ miała doskonale skomunikowana z innymi częściami miasta lokalizacja, nowoczesny wystrój wnętrz oraz różnorodne możliwości relaksu i rozrywki, oferowane najemcom.

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, mogąc ogłosić przeniesienie naszej siedziby i głównego salonu sprzedaży do południowego wieżowca City Gate. Wierzymy, że harmonia między charakterystycznym budynkiem biurowca, a jakością produktów i usług, które świadczymy jako Theta, wpłynie na zadowolenie naszych klientów i pracowników” – powiedział Florin Gheorghe, prezes Theta w Rumunii.

City Gate to wysokiej jakości budynek biurowy położony w północnej części Bukaresztu, z łatwym dostępem do obiektów biznesowych i rekreacyjnych, znajdujących się w pobliżu parku Herăstrău, a także dzielnic biurowych, takich jak Piața Victoriei. Nieruchomość oferuje 48 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej, dostosowanej do różnorodnych potrzeb najemców. Południowa wieża została niedawno wzbogacona o zupełnie nowe lobby, oferujące najemcom i odwiedzającym City Gate najwyższej klasy wnętrza. Obiekt wyróżnia się bezpośrednim dostępem do linii autobusowej i tramwajowej, oferuje również ok. 1 tys. miejsc parkingowych. Znajdująca się nieopodal Plaza jest oazą spokoju dla najemców i gości, którzy mogą zrelaksować się w jednym z lobby zaaranżowanych w spójnym, miejskim stylu. Ponadto, najwyższe piętra City Gate oferują wyjątkowy widok na park Herăstrău, a najemcy korzystający ze znajdującego się tam sky-baru i restauracji mogą zjeść lunch czy napić się kawy.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio