• Podczas gali CEE Retail Real Estate Awards, GTC przekazało 40 tys. zł fundacji Przyjaciele Szpitali Dziecięcych w Warszawie
  • Darowizna zostanie przeznaczona na zakup specjalistycznego sprzętu dla Szpitala Pediatrycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

GTC, jedna z czołowych spółek sektora nieruchomości w Europie Centralnej, Wschodniej i Południowej, otrzymała oficjalny tytuł “Przyjaciela Szpitali Dziecięcych w Warszawie”, dzięki przekazaniu darowizny w wysokości 40 tys. zł podczas tegorocznej gali CEE Retail Real Estate Awards.

Podczas dziewiątej, dorocznej gali Europa Property CEE Retail Real Estate Awards spółka przekazała fundacji Przyjaciele Szpitali Dziecięcych w Warszawie 40 tys. zł, które zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego. Obecnie fundacja planuje zakupić endoskop i wideostroboskop do leczenia laryngologicznego dzieci ze Szpitala Pediatrycznego WUM.

“W GTC zwracamy szczególną uwagę, by być wrażliwym członkiem społeczeństwa i czujemy ogromną odpowiedzialność, by dzielić się dobrem z potrzebującymi, szczególnie gdy sprawa dotyczy dzieci. Staramy się wykorzystać każdą okazję, aby wspierać takie organizacje jak fundacja Przyjaciele Szpitali Dziecięcych w Warszawie i planujemy kontynuować nasze działania w tym zakresie także w przyszłości” mówi Jacek Wachowicz, dyrektor ds. sprzedaży i najmu w GTC.

Fundacja Przyjaciele Szpitali Dziecięcych w Warszawie powstała w 1993 r. dzięki wsparciu USAID. To jedna z pierwszych organizacji pozarządowych w Polsce. Jej misją jest zapewnienie dzieciom najlepszej opieki medycznej, a co za tym idzie wsparcie szpitali dziecięcych w Warszawie poprzez zakupy najnowszego sprzętu medycznego i remonty oddziałów.

170302_GTC_CEE Retail Real Estate Awards Gala

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio