Globe Trade Centre S.A. (GTC) zawarła kolejne umowy najmu powierzchni w Platinium Business Park położonym u zbiegu ulic Domaniewskiej i Wołoskiej w Warszawie. W jednym z najpopularniejszych parków biurowych w stolicy powstaje obecnie piąty budynek. Obiekt jest już wynajęty w 70%. Zostanie oddany do użytku w czerwcu br.

Firma VeriFone Polska, dostarczająca rozwiązania i usługi dla branży płatności elektronicznych, wynajęła ponad 1.100 mkw. w piątym budynku Platinium Business Park, co oznacza, że budynek ten jest wynajęty w 70% na 5 miesięcy przed oddaniem do użytku. Jego kluczowymi najemcami będą również K2 Internet oraz Starcom.

Z kolei w czwartym budynku ukończonym w 2011 roku i w większości zajętym przez Grupę Aviva, biuro o powierzchni blisko 410 mkw. otworzy Schrack-Seconet – jeden z największych producentów systemów ochrony przeciwpożarowej na świecie.

W realizowanym obecnie Platinium Business Park V znajduje się 11.000 mkw. powierzchni najmu. Powierzchnia typowego piętra wynosi 1.024 mkw. i może zostać efektywnie zaaranżowana w układzie gabinetowym lub open space.

Budynek Platinium Business Park V powstaje z wykorzystaniem materiałów zwiększających efektywność energetyczną oraz umożliwiających maksymalnie efektywne wykorzystanie systemów grzewczych i klimatyzacji. Będzie wyposażony w uchylne okna, podnoszone podłogi, podwieszane sufity wraz z zespolonym systemem oświetlenia, klimatyzację z możliwością indywidualnej regulacji temperatury, okablowanie oraz nowoczesny system BMS. Do dyspozycji najemców będzie również 180 miejsc parkingowych.

Projekt Platinium Business Park V przygotowała pracownia Grupa 5 Architekci, a generalnym wykonawcą budynku jest firma Warbud. Obiekt ubiega się o prestiżowy certyfikat LEED Gold w kategorii nowych budynków.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio