Do Zarządu GTC dołączyli nowi członkowie. Rada Nadzorcza Spółki powołała Pedję Petronijevica na stanowisko dyrektora ds. rozwoju, a Jánosa Gárdai na dyrektora operacyjnego.

Nowo powołany dyrektor ds. rozwoju i członek zarządu GTC, Pedja Petronijevic, dołączył do Grupy w 2008 roku jako dyrektor techniczny na Serbię. Od 2012 roku pełni funkcje dyrektora zarządzającego GTC Serbia i z sukcesem nadzoruje rozwój portfela nieruchomości Spółki w tym kraju. W trakcie jego kierownictwa, GTC wybudowało 10 obiektów biurowych w Belgradzie, w tym parki biurowe FortyOne i Green Heart, a także Ada Mall, nowoczesne centrum handlowe położone w samym sercu Belgradu. Pedja Petronijevic ma na swoim koncie również nagrodę „Najlepszego lidera roku 2017” w CIJ Awards Serbia & SEE. Przed rozpoczęciem pracy w GTC Pedja nadzorował działalnością Mercury Engineering w Serbii. Karierę zawodową rozpoczął jako inżynier projektu w jednej z największych inwestycji w Gaborone w Botswanie. Petronijevic posiada tytuł magistra inżyniera mechanika uzyskany na Uniwersytecie w Belgradzie.

János Gárdai, nowy dyrektor operacyjny i członek zarządu GTC, rozpoczął swoją karierę w 1996 roku jako analityk finansowy w Autóvill Rt. W latach 1997-1999 pracował jako kontroler finansowy i kierownik ds. sprawozdawczości w ERECO Rt. Następnie Gárdai dołączył do White Star Real Estate (AIG/Lincoln), gdzie przez ostatnie 22 lata był zaangażowany we wszystkie aspekty działalności w branży nieruchomości na różnych stanowiskach, począwszy od dyrektora finansowego, poprzez dyrektora ds. rozwoju, dyrektora zarządzającego, aż po partnera krajowego. Zarządzał i nadzorował działalność węgierskiego biura. Był zaangażowany w budowę obiektów, zarządzanie nieruchomościami i aktywami, a także w procesy zakupowe i poszukiwanie nowych możliwości biznesowych. Przez lata zarządzał inwestycjami o łącznej wartości 400 mln euro. Gárdai ukończył studia na kierunku rachunkowości korporacyjnej w Wyższej Szkole Finansów i Rachunkowości.

Z radością witam dwóch nowych znakomitych członków Zarządu GTC: Pedję Petronijevica, który obejmuje stanowisko dyrektora ds. rozwoju i Jánosa Gárdai – nowego dyrektora operacyjnego. Pedja będzie wspierał dalszy rozwój naszej firmy, a János nadzorował działalność operacyjną. Nominacje wynikają z ich bogatego doświadczenia na stanowiskach kierowniczych i ogromnej wiedzy rynkowej. Jestem przekonany, że mając ich w Zarządzie GTC umocni swoją pozycję w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i osiągnie kolejne sukcesy – powiedział Yovav Carmi, Prezes Zarządu GTC.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio