Powierzchnia wynajmowana w University Business Park przez Grupę Ubezpieczeniową Warta zwiększyła się o blisko 1.600 mkw. Biuro Warty na drugim piętrze budynku będzie teraz zajmowało łączną powierzchnię 1.700 mkw.

W IV kw. br. do University Business Park wprowadzi się też Hewlett-Packard Polska. Umowa wynajmu 1.500 mkw. powierzchni biurowej położonej na czwartym piętrze budynku, została zawarta w czerwcu br. Strony przewidziały też możliwość powiększenia jej w przyszłości o kolejne 1.500 mkw.

„Przykład Warty pokazuje, że University Business Park umożliwia rozwój dużej firmy w ramach jednego parku biurowego. Z kolei HP do końca roku otworzy w naszym biurowcu centrum usług BPO wspierające działalność biznesową klientów na całym świecie. To dla nas doskonała rekomendacja,” – mówi Jacek Wachowicz, Członek Zarządu i Dyrektor ds. Wynajmu i Sprzedaży GTC.

W University Business Park swoje biura posiadają też m.in.: Citibank, Intergraph, Kredyt Bank, Hermann Kirchner, Bankruptcy Management Solutions, Tax Care oraz Pharmena. University Business Park jest obecnie wynajęty w 50%.

University Business Park

University Business Park położony jest pomiędzy Al. Kościuszki i ul. Wólczańską, w pobliżu terenów Politechniki Łódzkiej. Pierwszy ukończony budynek dysponuje 19.300 mkw. powierzchni biurowej klasy A oraz 300 miejscami parkingowymi. Obiekt posiada siedem kondygnacji, a powierzchnia typowego piętra wynosi 2.700 mkw.

University Business Park posiada certyfikat EU GreenBuilding, potwierdzający jego energooszczędność. Kompleks jest wyposażony w podwieszane sufity, uchylne okna z żaluzjami, nowoczesne systemy grzewcze, wentylacyjne oraz telekomunikacyjne, jak również system podwójnego zasilania i pełną kontrolę dostępu. Daje to możliwość swobodnej aranżacji biura np. pod działalność typu back-office, badawczą czy laboratoryjną – prowadzoną przez firmy z sektora, BPO, które stanowią znaczny odsetek wśród potencjalnych inwestorów w regionie łódzkim.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio