Wyniki ósmej edycji Euromoney Real Estate Survey zostały opublikowane 20 września br. GTC została uznana za najlepszego dewelopera w Rumunii i Serbii (w tych dwóch krajach znajduje się obecnie około 23% z wszystkich generujących przychody nieruchomości Spółki). Zwyciężyła również w kategorii Best Mixed Developer w Polsce, która pozostaje dla firmy kluczowym rynkiem, na którym znajduje się aktualnie około 46% z wszystkich ukończonych projektów.

„Jesteśmy dumni z otrzymanych nagród Euromoney, ponieważ są one dowodem uznania pozycji GTC w branży deweloperskiej ze strony naszych partnerów biznesowych, obecnych i potencjalnych klientów, a nawet konkurencji. To coś niezwykle ważnego w obecnej rzeczywistości rynkowej” – powiedział Alain Ickovics, Przewodniczący Rady Nadzorczej GTC.

Tegoroczne badanie Euromoney rozpoczęło się w marcu i wzięło w nim udział łącznie ponad 1900 przedstawicieli środowiska bankowego, deweloperów, managerów inwestycyjnych, klientów korporacyjnych oraz firm doradczych z ponad 70 krajów. Eksperci wyróżnili GTC za jakość i skalę realizowanych projektów, umiejętność oceny sytuacji rynkowej, innowacyjność oraz efektywne zarządzanie.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio