HP to największe na świecie przedsiębiorstwo z branży zaawansowanych technologii. Dostarcza szerokie portfolio produktów, obejmujące drukarki, komputery osobiste, oprogramowanie, usługi i infrastrukturę informatyczną.

Biuro HP w Łodzi będzie zlokalizowane na czwartym piętrze University Business Park. HP wprowadzi się do budynku w IV kw. 2012 roku.

„Hewlett-Packard to przykład najemcy przykładającego najwyższą wagę do jakości biura. Jesteśmy dumni, że tak renomowana firma wybrała powierzchnie biurowe stworzone przez GTC w Łodzi” – mówi Jacek Wachowicz, Członek Zarządu i Dyrektor ds. Wynajmu i Sprzedaży GTC. „University Business Park to kompleks przygotowany od podstaw z myślą o międzynarodowych najemcach m.in. z sektora IT i nowych technologii” – dodaje Jacek Wachowicz.

University Business Park położony jest pomiędzy Al. Kościuszki i ul. Wólczańską, w pobliżu terenów Politechniki Łódzkiej. Pierwszy ukończony budynek dysponuje 19.300 mkw. powierzchni biurowej klasy A oraz 300 miejscami parkingowymi. Obiekt posiada siedem kondygnacji, a powierzchnia typowego piętra wynosi 2.700 mkw.

University Business Park posiada certyfikat EU GreenBuilding, potwierdzający jego energooszczędność. Kompleks jest wyposażony w podwieszane sufity, uchylne okna z żaluzjami, nowoczesne systemy grzewcze, wentylacyjne oraz telekomunikacyjne, jak również system podwójnego zasilania i pełną kontrolę dostępu. Daje to możliwość swobodnej aranżacji biura np. pod działalność typu back-office, badawczą czy laboratoryjną – prowadzoną przez firmy z sektora, BPO, które stanowią znaczny odsetek wśród potencjalnych inwestorów w regionie łódzkim.

W University Business Park biura posiadają też: Citibank, Intergraph, Kredyt Bank, Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Warta, Hermann Kirchner, Bankruptcy Management Solutions, Tax Care oraz Pharmena.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio