W sierpniu GTC S.A. odda do użytku Platinium II, którego lista prestiżowych najemców ciągle się powiększa. W ciągu ostatniego kwartału wynajęte zostało już 70% powierzchni biurowej dostępnej w budynku.
Do grona najemców PLATINIUM II dołączyli w ostatnim czasie: firma odzieżowa IC Companys (700 mkw.), firma Helm zajmująca się dystrybucją produktów chemicznych (500 mkw.), firma doradztwa personalnego Accetis (300 mkw.), a także trzy firmy z sektora finansowego: największy pod względem ilości klientów francuski bank detaliczny Crédit Agricole (400 mkw.), mBank (270 mkw.) oraz Finamo (150 mkw.)

We wrześniu br. do nowych biur w drugim budynku Platinium Business Park, wprowadzą się również uznane firmy ze świata reklamy i mediów – Saatchi & Saatchi oraz Zenith Optimedia (po 1 700 mkw.), jeden z liderów sektora IT- OKI Printing Solutions Polska (700 mkw.), czy przedstawiciel branży energetycznej – Electrabel (300 mkw.)

„Z przyjemnością obserwujemy, jak Platinium Business Park staje się kolejną biznesową wizytówką warszawskiego Mokotowa, w tworzeniu, której GTC ma swój udział. Niesłabnące zainteresowanie najemców powierzchnią biurową dowodzi atrakcyjności tego miejsca. Jest to niewątpliwie jeden z najlepiej usytuowanych parków biurowych na Mokotowie i lokalizacja sprzyjająca kreatywnej pracy w przyjaznej atmosferze” – mówi Katarzyna Pankiewicz, Dyrektor ds. Wynajmu Powierzchni Biurowych Globe Trade Centre SA.

Wszystkie wymienione powyżej firmy dołączą do grona dotychczasowych najemców Platinium Business Park, położonego w Warszawie przy skrzyżowaniu ulic Domaniewskiej i Wołoskiej. Od wiosny br. w pierwszym budynku kompleksu swoje biura ulokowały już: Leo Burnett, Levi Strauss, GE Medical Systems, Trio Management czy Expander.

Plany rozbudowy Platinium Business Park, który docelowo będzie liczył 5 budynków klasy A o łącznej powierzchni najmu 66 000 mkw., umożliwią firmom powiększanie swoich biur w ramach jednej lokalizacji. Poza atrakcyjnym położeniem w sercu dynamicznie rozwijającej się dzielnicy biznesowej, kompleks charakteryzuje również nowoczesna architektura, wysokiej jakości elementy wykończeniowe oraz ciekawa aranżacja przestrzeni wspólnych pomiędzy budynkami.

GLOBE TRADE CENTRE S.A. (GTC) jest jednym z czołowych deweloperów w Nowej Europie. Firma powstała w 1994 roku w Warszawie. Obecnie aktywnie działa w Polsce, na Węgrzech, w Czechach, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Słowacji, Bułgarii, Rosji i na Ukrainie.

GTC realizuje inwestycje w trzech kluczowych sektorach rynku nieruchomości: obiektów i parków biurowych, centrów handlowo-rozrywkowych oraz mieszkaniowym.

Firma wybudowała nieruchomości o powierzchni 600 000 mkw. netto, a obecnie jest właścicielem zrealizowanych obiektów komercyjnych o łącznej powierzchni 254 000 mkw. netto. Spółka posiada również imponujący portfel nowych inwestycji na różnym etapie realizacji, który pozwoli na wybudowanie 2 mln mkw. powierzchni komercyjnych i mieszkaniowych.

Akcje GTC S.A. wchodzą w skład nie tylko prestiżowego indeksu WIG20, ale należą również do międzynarodowych indeksów MSCI. W styczniu 2006 roku akcje GTC S.A. weszły w skład indeksu GPR 250, skupiającego 250 największych i najbardziej płynnych spółek z sektora nieruchomości na świecie.

Projekty realizowane przez spółkę
Relacje inwestorskie

Monika Piwońska
Globe Trade Centre S.A.
tel.: 0-22 606 07 80
e-mail: mpiwonska@gtc.com.pl

Monika Olejnik-Okuniewska
Advanced Public Relations
tel.: 0-22 854 07 47
kom.: 0 604 758 879
e-mail: molejnik@advancedpr.pl

Mariusz Kozłowski
Globe Trade Centre S.A.
tel.: 0-22 606 07 80
e-mail: mk@gtc.com.pl

Grzegorz Zybert
Everest Consulting
tel.: 0-22 839 39 49
kom.: 0 504 212 345
e-mail: g.zybert@everestconsulting.pl

GLOBE TRADE CENTRE S.A.
DEWELOPER ROKU 2007 EUROPY ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio