• KMG Rompetrol przedłużył o kolejne pięć lat swoją umowę najmu w City Gate
  • KMG Rompetrol pozostanie na 9 400 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej
  • Całkowita powierzchnia najmu kompleksu to 48 tys. m kw.

GTC przedłużyło umowę najmu z KMG Rompetrol, naftowym gigantem i jednym z kluczowych graczy sektora paliwowego w południowo-wschodniej Europie, o następne pięć lat. KMG Rompetrol w dalszym ciągu będzie zajmować 9 400 m kw. swojej centrali w City Gate w Bukareszcie.

KMG Rompetrol, międzynarodowy koncern naftowy działający w Rumunii, Mołdawii, Bułgarii, Gruzji i Francji, zdecydował się na przedłużenie umowy najmu na 9 400 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej w północnej wieży kompleksu City Gate aż do lipca 2023. Nieruchomość znajduje się w prestiżowej części biznesowej dzielnicy Bukaresztu i składa się z dwóch wież, oferujących prawie 48 tys. m kw. powierzchni biurowej.

“Zaufanie naszych partnerów biznesowych umacnia pozycję GTC jako wiodącego dewelopera na rumuńskim rynku biurowym. Jesteśmy szczęśliwi, że tak renomowana firma jak KMG Rompetrol zawierzyła nam raz jeszcze, a przedłużenie umowy jest dowodem satysfakcji płynącej z poziomu świadczonych przez nas usług” powiedział Bogdan Jigman, Dyrektor Zarządzający GTC Rumunia.

City Gate to jeden z najlepiej prosperujących projektów biurowych w stolicy Rumunii. W ubiegłym roku GTC uprościło strukturę własnościową kompleksu i zostało jego jedynym udziałowcem, wykupując udziały mniejszościowego partnera Bluehouse Capital.

DJI_0154-3

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio