• Wólczanka, Vistula i W.KRUK otworzą swoje salony w Galerii Północnej.

Galeria Północna podpisała umowy najmu z Wólczanką, Vistulą i marką W.KRUK. Marki te otworzą swoje salony w powstającej Galerii Północnej, której otwarcie nastąpi w pierwszej połowie 2017 roku.

Wólczanka, Vistula i W.KRUK to marki należące do grupy kapitałowej Vistula Group S.A., specjalizującej się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji biżuterii oraz kolekcji mody dla kobiet i mężczyzn. Grupa od lat dynamicznie rozwija własną sieć sprzedaży detalicznej.

Nawiązanie współpracy z Galerią Północną było naturalnym krokiem związanym z dynamicznym rozwojem naszych marek. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów, chcemy być obecni w najlepszych centrach handlowych. Dlatego też dosyć łatwo przyszło nam podjęcie decyzji o otwarciu naszych salonów w Galerii Północnej.” – mówi Marcin Rydz, Dyrektor ds. Rozwoju i Inwestycji w firmie Vistula Group S.A.

Budowa Galerii Północnej rozpoczęła się w lipcu bieżącego roku, zaś jej otwarcie planowane jest na pierwszą połowę 2017 roku. Galeria Północna będzie nowoczesnym centrum handlowo-rozrywkowym, które dzięki swojej atrakcyjności będzie przyciągało nie tylko mieszkańców Białołęki, ale również klientów z innych dzielnic Warszawy i jej okolic.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że do grona naszych najemców dołączyły kolejne marki, które dla klientów są synonimem elegancji i najwyższej jakości. Galeria Północna będzie pierwszym nowoczesnym centrum handlowo-rozrywkowym, zlokalizowanym w północno-wschodniej części Warszawy. Zapewnienie zróżnicowanej i najlepszej oferty handlowej naszym klientom jest dla nas priorytetem. Założenie to z sukcesem realizujemy dzięki kolejnym najemcom, należącym do Vistula Group: Wólczance, Vistuli i W.KRUK.” – komentuje Szymon Mińczuk, Dyrektor ds. Wynajmu Powierzchni Handlowych w GTC.

Wólczanka, Vistula i W.KRUK to kolejni najemcy Galerii Północnej, która już przyciągnęła takich najemców jak: sieć kinowa Cinema City, hipermarket Carrefour, Empik, Smyk, H&M, Grupę LPP (właściciel takich marek jak Reserved czy Cropp) oraz wielu innych.

Galeria Północna to obecnie jedna z dwóch, obok Galerii Wilanów, najważniejszych inwestycji GTC w Warszawie. Jest to pierwsze nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe, które powstanie w północno-wschodniej części Warszawy. Jedną z jego unikatowych cech będzie zagospodarowanie części dachu zielenią. Znajdą się na nim trawniki, alejki spacerowe i plac zabaw. Równie wyjątkowym rozwiązaniem projektowym, zaproponowanym przez architektów renomowanych pracowni APA Wojciechowski oraz Tzur Architects, będzie przeszklony dach, który w połączeniu z przestronnym wnętrzem zapewni galerii nieporównywalną z obecnie istniejącymi centrami handlowymi ilość światła dziennego. Galeria udostępni najemcom ok. 64 tys. mkw. powierzchni, a klientom ok. 2 300 miejsc parkingowych. Za komercjalizację Galerii Północnej odpowiadają firmy Cushman & Wakefield i JLL, za działania marketingowo-reklamowe agencja Communication Unlimited.

 

gtc 2

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio