W najbliższym czasie w Galerii Kazimierz w Krakowie zostaną otwarte sklepy marek Tchibo i Quiksilver. Nowi najemcy zajmą łącznie blisko 370 mkw. powierzchni handlowej. Otwarcie nowych salonów zaplanowano na wrzesień tego roku – pierwsze (Quiksilver) już w najbliższą sobotę.

Marka Tchibo znana jest przede wszystkim jako producent najwyższej jakości kawy. Ponad 60 lat temu, firma rozpoczynała działalność w Niemczech, dystrybuując wówczas kawę drogą wysyłkową. Dzięki stałemu rozwojowi stała się jednym z największych detalistów i producentów kawy na świecie. W Polsce firma obecna jest od 1992 roku. Poza swoim sztandarowym produktem, oferuje też szeroką gamę towarów ze świata mody (odzież i dodatki) czy wyposażenia domu.

Salon Tchibo zajmie w Galerii Kazimierz 193 mkw. na parterze centrum. Otwarcie sklepu zaplanowano na koniec września br.

Drugi z nowych najemców to Quiksilver – producent oraz dystrybutor odzieży i akcesoriów, skierowanych do ludzi młodych wiekiem i duchem. Produkty Quiksilver projektowane są z myślą o niezobowiązującym stylu życia, inspirowanym środowiskiem surferów, deskorolkarzy i snowboardzistów.

Sklep Quiksilver zajmie na parterze galerii powierzchnię 173 mkw. Stylistyka sklepu, nawiązuje do oryginalnego francuskiego konceptu. W ofercie sklepu znajdą się marki Quiksilver i Roxy. Będzie to pierwszy sklep Quiksilver w Polsce, którego wystrój będzie miał zdecydowanie modowy, a nie sportowy charakter.

Otwarcie salonu Quiksilver zaplanowano na sobotę 10.09 br. Na klientów czekają atrakcyjne rabaty: -20% w dniu otwarcia.

„Dwaj nowi najemcy, którzy już wkrótce wzbogacą ofertę Galerii Kazimierz, wpisują się w ogólnie przyjętą strategię dostarczenia klientom centrum atrakcyjnych i cenionych marek. Obserwujemy, że wszystkie zmiany, będące wynikiem rekomercjalizacji centrum, zostały bardzo dobrze przyjęte przez klientów Galerii Kazimierz, którzy cenią jakość, oryginalność i szeroki wybór” – powiedziała Dagmara Filipiak, Starszy Konsultant w Dziale Najmu Powierzchni Handlowych w firmie doradczej Jones Lang LaSalle, odpowiedzialnej za komercjalizację Galerii Kazimierz.

Galeria Kazimierz była drugą inwestycją handlową GTC w Polsce po warszawskiej Galerii Mokotów. Było to jednocześnie pierwsze nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe w Krakowie.

Architektura Galerii Kazimierz stanowi funkcjonalne i atrakcyjne połączenie nowoczesnej powierzchni handlowej i odrestaurowanych zabytkowych kamienic wpisanych w plan centrum. Na ponad 36 000 mkw. powierzchni handlowej znajduje się ponad 130 sklepów, punkty usługowe oraz liczne miejsca rozrywki, wśród nich m.in. dziesięciosalowe kino. Kluczowymi najemcami Galerii Kazimierz są: Zara, H&M, C&A, Reserved, Carry, KappAhl, Empik, Alma, Pure Fitness, RTV Euro AGD oraz Cinema City.

Właścicielami Galeria Kazimierz są GTC S.A. oraz firma Quinlan, mające po 50% udziałów.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio