Galleria Arad to jedenaste centrum handlowe wybudowane przez Grupę GTC w Europie Środkowo- i Południowo-Wschodniej. Jego realizacja została sfinansowana przez Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju oraz Raiffeisen Bank.

 

„Z dumą możemy ogłosić, że Galleria Arad w momencie otwarcia jest niemal w całości wynajęta przez wiodące lokalne i międzynarodowe marki. Jestem pewien, że nasze centrum stanie się wyjątkowym miejscem zakupów, rozrywki i spotkań dla mieszkańców miasta i regionu Arad” – powiedział Shimon Galon, Dyrektor Zarządzający GTC Romania.

Na 35.000 mkw. powierzchni handlowej w Galerii Arad znajduje się 100 sklepów i punktów usługowych. Główni najemcy centrum to: supermarket CORA, 8-ekranowe kino Cinema City, sklepy odzieżowe Grupy Inditex  (Zara, Bershka, Stradivarius oraz Pull&Bear) oraz Grupy Peeraj (Mango, Oviesse, Piazza Italia, Vero Moda oraz Jack & Jones), jak również centrum Pure Fitness. W galerii znajduje się również 18 restauracji i kawiarni. Do dyspozycji klientów jest podziemny parking mieszczący 1000 samochodów. Galleria Arad służy także jako siedziba kilku wydziałów urzędu miasta Arad.

Galleria Arad jest łatwo dostępna dla osób korzystających z komunikacja miejskiej. W odległości do 30 minut jazdy od galerii mieszka ponad 300 tysięcy osób.

 

Arad  jest dużym ośrodkiem przemysłowym oraz ważnym węzłem komunikacyjnym zachodniej części Rumunii. Galeria Arad położona jest w gęsto zaludnionej dzielnicy miasta, tuż obok jego głównej arterii – bulwaru Aurel Vlaicu. Dzięki swojemu położeniu, najemcom oraz atrakcyjnej architekturze, Galeria Arad ma szansę stać się jedną z głównych atrakcji miasta.

Globe Trade Centre S.A.

ul. KOR 45A, 02-146 Warszawa NIP: 527-00-25-113 T: +48 22 16 60 700 www.gtc.com.pl

Kraje GTC Bułgaria Chorwacja Polska Rumunia Serbia Węgry

Do pobrania Logo GTC

© 2022 Globe Trade Centre made by Esencja Studio